Zaloguj
się do profilu Zamknij

Nie masz jeszcze Profilu?

Przypomnij hasło
Sprawdź Saldo Karty Zamknij
kupony

Gdzie znajdę numer Karty?

Numer Karty to 16 cyfr umieszczonych
na awersie Twojej Karty.

kupony

Gdzie znajdę numer NIK?

Numer NIK to 6 cyfr umieszczone na liście
przewodnim dołączonym do Twojej Karty.

Nie zapamiętasz numeru NIK do karty? Masz kilka kart Sodexo? Utwórz profil z łatwymi do zapamiętania danymi do logowania i za jednym razem sprawdź saldo, historię Twoich Kart Sodexo.

Załóż
profil Zamknij
* Pole obowiązkowe

Zakładając profil, akceptują Państwo postanowienia Regulaminu Serwisu Internetowego www.DlaCiebie.Sodexo.pl, który dostępny jest Tutaj

Wybierz dodatkowo swój produkt, a będziesz mógł korzystać z nieograniczonej liczby promocji!

Jeśli nie widzisz swojego produktu, wybierz “Inny produkt”

Aby korzystać z PromoSklepu wybierz z listy jeden z produktów Sodexo, jaki posiadasz. Tylko użytkownicy wymienionych produktów mogą korzystać z promocji w PromoSklepie.

Zapisz się do newslettera Zamknij

A my załatwimy resztę: wyjątkowe rabaty,
atrakcyjne promocje, niepowtarzalne oferty.

Kupony Sodexo FAQ

wróć

Kupony Sodexo Benefits and Rewards Services to znaki legitymacyjne uprawniające do nabywania towarów i usług w wybranych punktach handlowych i usługowych. Akceptantami Kuponu są kina, baseny, siłownie, centra odnowy biologicznej i inne punkty usługowe.

Pełną wyszukiwarka kuponów znajdziesz się na stronię www.DlaCiebie.sodexo.pl

Kupony Sodexo Benefits and Rewards Services można realizować w ponad 50 000 punktów sprzedaży na terenie całego kraju. Akceptują je hiper- i supermarkety, sklepy RTV i AGD, perfumerie, sklepy typu Dom i Ogród, salony jubilerskie, odzieżowe i sportowe, stacje benzynowe, agenci turystyczni, mniejsze sklepy spożywcze, restauracje, pizzerie, apteki i wiele innych. Są to punkty sprzedaży zarówno w dużych jak i mniejszych, czasem bardzo małych, miejscowościach.

Pełną wyszukiwarka kuponów znajdziesz się na stronię www.DlaCiebie.sodexo.pl

W zależności od rodzaju Kuponu, Sodexo Benefits and Rewards Services oferuje następujące nominały: 2, 3, 5, 8, 10, 20, 50, 100 oraz według indywidualnego życzenia Klienta.

Listę punktów akceptujących w Twojej okolicy znajdziesz bardzo łatwo dzięki wyszukiwarce punktów na stronie www.DlaCiebie.sodexo.pl. Wybierz Kupon który posiadasz (lub Kupony), branżę i lokalizację. Wyszukiwarka pokaże wyniki razem z lokalizacją punktów na mapie.