Zaloguj
się do profilu Zamknij

Nie masz jeszcze Profilu?

Przypomnij hasło
Sprawdź Saldo Karty Zamknij
kupony

Gdzie znajdę numer Karty?

Numer Karty to 16 cyfr umieszczonych
na awersie Twojej Karty.

kupony

Gdzie znajdę numer NIK?

Numer NIK to 6 cyfr umieszczone na liście
przewodnim dołączonym do Twojej Karty.

Nie zapamiętasz numeru NIK do karty? Masz kilka kart Sodexo? Utwórz profil z łatwymi do zapamiętania danymi do logowania i za jednym razem sprawdź saldo, historię Twoich Kart Sodexo.

Załóż
profil Zamknij
* Pole obowiązkowe

Zakładając profil, akceptują Państwo postanowienia Regulaminu Serwisu Internetowego www.DlaCiebie.Sodexo.pl, który dostępny jest Tutaj

Wybierz dodatkowo swój produkt, a będziesz mógł korzystać z nieograniczonej liczby promocji!

Jeśli nie widzisz swojego produktu, wybierz “Inny produkt”

Aby korzystać z PromoSklepu wybierz z listy jeden z produktów Sodexo, jaki posiadasz. Tylko użytkownicy wymienionych produktów mogą korzystać z promocji w PromoSklepie.

Zapisz się do newslettera Zamknij

A my załatwimy resztę: wyjątkowe rabaty,
atrakcyjne promocje, niepowtarzalne oferty.

Znalezione promocje

wróć
VISION EXPRESS 100 zł  Wielkanoc 2018

100 zł zniżki na kompletną parę okularów!

100 zł
wydrukuj eKupon Promocyjny

Co możesz zyskać?

100 zł zniżki na kompletną parę okularów!

Warunkiem skorzystania z promocji jest przekazanie Sprzedawcy Kuponu Promocyjnego Vision Express, który otrzymałeś wraz z Kuponem Podarunkowym od swojego pracodawcy lub eKuponu Promocyjnego Vision Express, który możesz wydrukować z tej strony.

Warto pamiętać

1. Z promocji korzysta Klient, który złoży w salonie optycznym Vision Express zamówienie na zakup kompletnej pary okularów korekcyjnych (oprawa + 2 soczewki korekcyjne).
2. Warunkiem otrzymania zniżki 100 (słownie: sto) złotych jest wręczenie Kuponu przed złożeniem zamówienia na wybrane okulary korekcyjne (oprawa + 2 soczewki korekcyjne).
3. Klient uzyska zniżkę w wysokości 100 (słownie: sto) złotych jeżeli zakupi okulary korekcyjne (oprawa +
2 soczewki) za min. 300 (słownie: trzysta) złotych.
4. Istnieje możliwość łączenia Kuponów na kompletną parę okularów korekcyjnych (oprawa + 2 soczewki korekcyjne) o nominałach 100 (słownie: sto) złotych i 140 (słownie: sto czterdzieści) złotych przy zakupie za kwotę co najmniej 800 (słownie: osiemset) złotych.
5. Akcja Promocyjna obowiązuje w salonach optycznych VISION EXPRESS na terenie Polski. Lista Salonów Optycznych dostępna na stronie visionexpress.pl
6. Akcja promocyjna nie kumuluje się ze zniżkami wynikającymi z innych akcji promocyjnych i Programów prowadzonych przez Vision Express , to znaczy, że Klient dokonując zakupu w ramach niniejszej akcji promocyjnej nie może skorzystać ze zniżek wynikających z innych akcji promocyjnych i Programów.

Kod promocji: 200802