Zaloguj
się do profilu Zamknij

Nie masz jeszcze Profilu?

Przypomnij hasło
Sprawdź Saldo Karty Zamknij
kupony

Gdzie znajdę numer Karty?

Numer Karty to 16 cyfr umieszczonych
na awersie Twojej Karty.

kupony

Gdzie znajdę numer NIK?

Numer NIK to 6 cyfr umieszczone na liście
przewodnim dołączonym do Twojej Karty.

Nie zapamiętasz numeru NIK do karty? Masz kilka kart Sodexo? Utwórz profil z łatwymi do zapamiętania danymi do logowania i za jednym razem sprawdź saldo, historię Twoich Kart Sodexo.

Załóż
profil Zamknij
* Pole obowiązkowe

Zakładając profil, akceptują Państwo postanowienia Regulaminu Serwisu Internetowego www.DlaCiebie.Sodexo.pl, który dostępny jest Tutaj

Wybierz dodatkowo swój produkt, a będziesz mógł korzystać z nieograniczonej liczby promocji!

Jeśli nie widzisz swojego produktu, wybierz “Inny produkt”

Aby korzystać z PromoSklepu wybierz z listy jeden z produktów Sodexo, jaki posiadasz. Tylko użytkownicy wymienionych produktów mogą korzystać z promocji w PromoSklepie.

Zapisz się do newslettera Zamknij

A my załatwimy resztę: wyjątkowe rabaty,
atrakcyjne promocje, niepowtarzalne oferty.

Znalezione promocje

wróć
STATOIL

Paliwo miles® diesel, miles® 95 benzyna i SupraGaz z rabatem

10 gr/litr
wydrukuj eKupon Promocyjny

Co możesz zyskać?

Teraz z Kuponem Promocyjnym i eKuponem Promocyjnym otrzymasz aż 10 gr rabatu na każdy zatankowany litr paliwa miles® diesel, miles® 95 benyzna i SupraGaz!

Kupon Promocyjny dostępny jest w pakiecie promocji, który otrzymałeś wraz z Kuponami Podarunkowymi od swojego pracodawcy oraz w wersji elektronicznej do wydrukowania.
Aby wydrukować eKupon Promocyjny Załóż Profil lub zaloguj się do Profilu.

UWAGA! eKupon Promocyjny Statoil możesz pobrać tylko raz i tylko raz go zrealizować na stacjach Statoil.

Warto pamiętać

  • Kupon Promocyjny Statoil i eKupon Promocyjny Statoil upoważnia jego posiadacza do otrzymania 10 gr rabatu za każdy zakupiony litr paliwa paliwa miles® diesel, miles® 95 benyzna i SupraGaz, dostępnego na stacjach paliwowych Statoil.
  • Warunkiem skorzystania z promocji jest wręczenie Sprzedawcy Kuponu Promocyjnego Statoil lub eKuponu Promocyjnego Statoil przed dokonaniem płatności za zatankowane paliwo.
  • Kupon Promocyjny Statoil i eKupon Promocyjny Statoil nie podlega wymianie na gotówkę oraz nie łączy się z innymi promocjami i upustami, dostępnymi na stacjach Statoil.
  • Przy wykorzystaniu Kuponu Promocyjnego Statoil i eKuponu Promocyjnego Statoil nie są naliczane punkty Statoil EXTRA. Promocja nie dotyczy płatności kartami flotowymi: Routex, UTA, DKV oraz bonami wartościowymi Statoil.
  • Przy jednorazowym zakupie można wykorzystać tylko jeden Kupon Promocyjny Statoil lub eKupon Promocyjny Statoil z 10 gr rabatem na każdy litr paliwa.
  • Kupon Promocyjny Statoil i eKupon Promocyjny Statoil obowiązuje na wybranych stacjach Statoil, których lista dostępna jest w zakładce "Lista punktów Partnera"  oraz na www.statoil.pl. Promocja nie dotyczy stacji 1-2-3.
  • Promocja obowiązuje od 13.03.2017 r.  do 30.06.2017 r.

Szczegółowy regulamin promocji znajduje się powyżej w formie pliku PDF.

Promocja dostępna jest bez konieczności realizacji Kuponów Sodexo!
UWAGA!!! Promocja dostępna jest na stacjach własnych Statoil. Sprawdź w zakłdce  obok -"Lista punktów Partnera", które stacje Statoil akceptują Kupon Promocyjny i eKupon Promocyjny.