Zaloguj
się do profilu Zamknij

Nie masz jeszcze Profilu?

Przypomnij hasło
Sprawdź Saldo Karty Zamknij
default

Gdzie znajdę numer Karty?

Numer Karty to 16 cyfr umieszczonych
na awersie Twojej Karty.

default

Gdzie znajdę numer NIK?

Numer NIK to 6 cyfr umieszczone na liście
przewodnim dołą…czonym do Twojej Karty.

Nie zapamiętasz numeru NIK do karty? Masz kilka kart Sodexo? Utwółrz profil z łatwymi do zapamiętania danymi do logowania i za jednym razem sprawdź saldo, historię Twoich Kart Sodexo.

Załóż
profil Zamknij
* Pole obowiązkowe

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, ul. Kłobucka 25 ("Sodexo"). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: IOD.Polska@sodexo.com, tel.: 22 535 11 11. Twoje dane będą przetwarzane w celu umożliwienia Ci korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl (podstawa przetwarzania danych to realizacja zawartej z Sodexo umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną) oraz w celach marketingowych Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo w postaci marketingu własnych produktów i usług). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi serwisowe z zakresu IT, przygotowujących i realizujących dla nas wysyłkę maili oraz realizujących zamówienia, dokonane w PromoSklepie. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez czas korzystania przez Ciebie z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl, a w przypadku przetwarzania danych na cele marketingowe do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec takiego przetwarzania. Po tym okresie będziemy przetwarzać Twoje dane wyłącznie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa, lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Masz prawo wnieść w dowolnym momencie, bezpłatnie sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych. Nie jesteś zobowiązany do podania danych osobowych, jednakże ich niepodanie uniemożliwi korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl oraz otrzymywanie informacji o oferowanych w serwisie produktach i usługach Sodexo oraz naszych partnerów biznesowych.

Wybierz dodatkowo swój produkt, a będziesz mógł korzystać z nieograniczonej liczby promocji!

Jeśli nie widzisz swojego produktu, wybierz “Inny produkt”

Aby korzystać z PromoSklepu wybierz z listy jeden z produktów Sodexo, jaki posiadasz. Tylko użytkownicy wymienionych produktów mogą korzystać z promocji w PromoSklepie.

Zapisz się do newslettera Zamknij

A my załatwimy resztę: wyjątkowe rabaty,
atrakcyjne promocje, niepowtarzalne oferty.

Sodexo dla Ciebie W TWOIM TELEFONIE

Jesteś poza domem i chcesz szybko sprawdzić saldo lub znaleźć promocje w okolicy?
Wystarczy Twój telefon i nasza mobilna aplikacja.

Punkty akceptujące w Twoim zasięgu

Punkty akceptujące w Twoim zasięgu

Dzięki inteligentnej wyszukiwarce i GPS szybko zlokalizujesz punkty akceptujące Kupony Sodexo i Kartę Flexi Pass.

W poszukiwaniu promocji

W poszukiwaniu promocji

Aplikacja to podręczne narzędzie dla łowców promocji. Rabaty znajdziesz dzięki prostej w obsłudze, intuicyjnej wyszukiwarce. Po zalogowaniu aplikacja dopasuje promocje do produktów Sodexo, które posiadasz, lub miejsc, które wskażesz.

Dostęp do konta zawsze i wszędzie

Dostęp do konta zawsze i wszędzie

Nie potrzebujesz już komputera, żeby sprawdzić swoje saldo albo historię transakcji na Karcie. Szybko i wygodnie zrobisz to za pomocą aplikacji.

Wygoda w parze z bezpieczeństwem

Wygoda w parze z bezpieczeństwem

Aby zarządzać kontem Sodexo Dla Ciebie, zarejestruj się na nim przez telefon, używając tych samych danych, co na www. Aplikacja może zapamiętać dodane Karty – bez konieczności rejestracji. Prywatne informacje zabezpieczysz osobistym, czterocyfrowym kodem dostępu.

Zakup eVouchera Flexi Pass tu i teraz

Zakup eVouchera
Flexi Pass tu i teraz

Nie masz dostępu do komputera? Teraz to nie problem, możesz wygodnie kupić eVoucher do sieci partnerskiej Flexi Pass za pomocą swojego telefonu w każdym miejscu i o każdej porze.