Zaloguj
się do profilu Zamknij

Nie masz jeszcze Profilu?

Przypomnij hasło
Sprawdź Saldo Karty Zamknij
flexipass

Gdzie znajdę numer Karty?

Numer Karty to 16 cyfr umieszczonych
na awersie Twojej Karty.

flexipass

Gdzie znajdę numer NIK?

Numer NIK to 6 cyfr umieszczone na liście
przewodnim dołączonym do Twojej Karty.

Nie zapamiętasz numeru NIK do karty? Masz kilka kart Sodexo? Utwórz profil z łatwymi do zapamiętania danymi do logowania i za jednym razem sprawdź saldo, historię Twoich Kart Sodexo.

Załóż
profil Zamknij
* Pole obowiązkowe

Zakładając profil, akceptują Państwo postanowienia Regulaminu Serwisu Internetowego www.DlaCiebie.Sodexo.pl, który dostępny jest Tutaj

Wybierz dodatkowo swój produkt, a będziesz mógł korzystać z nieograniczonej liczby promocji!

Jeśli nie widzisz swojego produktu, wybierz “Inny produkt”

Aby korzystać z PromoSklepu wybierz z listy jeden z produktów Sodexo, jaki posiadasz. Tylko użytkownicy wymienionych produktów mogą korzystać z promocji w PromoSklepie.

Zapisz się do newslettera Zamknij

A my załatwimy resztę: wyjątkowe rabaty,
atrakcyjne promocje, niepowtarzalne oferty.

Znalezione promocje

wróć
CINEMA CITY

Kinowe hity w Cinema City już od 19,90 zł!

Co możesz zyskać?

Skorzystaj z promocji i kup bilet w formie eVouchera do Cinema City już od 19,90 zł !
We wszystkie dni tygodnia !

Promocja obowiązuje jedynie przy zakupie eVouchera na stronie www.dlaCiebie.sodexo.pl. Przy płatności Kartą Flexi Pass w terminalu płatniczym w kasie kina, promocja nie obowiązuję.

Cinema City Poland działa na polskim rynku kinowym od 1999 roku. Od tego czasu otworzyła w kraju 31 kin Cinema City, 5 kin IMAX®, 2 interaktywne kina Cinema Park, Centrum Rozrywki Hokus Pokus oraz Spin City.

Kina Cinema City charakteryzują się wyjątkowo klimatycznymi a zarazem komfortowymi i nowoczesnymi wnętrzami oraz najwyższym poziomem jakości obsługi klienta.

W kinach Cinema City odnajdziecie Państwo różnorodny repertuar filmowy, najwyższej klasy systemy dźwiękowe, najwygodniejsze fotele kinowe, najnowocześniejszą dostępną technologię projekcji filmów i – jak twierdzą smakosze – najlepszy popcorn w mieście.

Warto pamiętać

Jak skorzystać z promocj z Kartą Flexi Pass ?

  1. Wyszukaj interesujące Cię kino Cinema City w Twojej okolicy
  2. Kup eVoucher Kartą Flexi Pass (do zakupów eVoucherów potrzebujesz PROFIL na stronie www.dlaCiebie.sodexo.pl z podłączona Kartą Flexi Pass. Jak to zrobić znajdziesz Tutaj)
  3. Twój eVoucher bedzie dostępny na stronie www.dlaCiebie.sodexo.pl w sekcji Moje EVouchery, jeśli podałeś numer telefonu otrzymasz go również SMS'em
  4. Kod alfanumeryczny z eVouchera przedstaw obsłudze kina i wymień na bilet

UWAGA:

Promocja obowiązuje jedynie przy zakupie eVouchera na stronie www.DlaCiebie.sodexo.pl. Przy płatności Kartą Flexi Pass w terminalu płatniczym w kasie kina, promocja nie obowiązuję.

Punkty promocyjne nie zostały odnalezione.