Zaloguj
się do profilu Zamknij

Nie masz jeszcze Profilu?

Przypomnij hasło
Sprawdź Saldo Karty Zamknij
karty

Gdzie znajdę numer Karty?

Numer Karty to 16 cyfr umieszczonych
na awersie Twojej Karty.

karty

Gdzie znajdę numer NIK?

Numer NIK to 6 cyfr umieszczone na liście
przewodnim dołączonym do Twojej Karty.

Nie zapamiętasz numeru NIK do karty? Masz kilka kart Sodexo? Utwórz profil z łatwymi do zapamiętania danymi do logowania i za jednym razem sprawdź saldo, historię Twoich Kart Sodexo.

Załóż
profil Zamknij
* Pole obowiązkowe

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, ul. Kłobucka 25 ("Sodexo"). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: IOD.Polska@sodexo.com, tel.: 22 535 11 11. Twoje dane będą przetwarzane w celu umożliwienia Ci korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl (podstawa przetwarzania danych to realizacja zawartej z Sodexo umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną) oraz w celach marketingowych Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo w postaci marketingu własnych produktów i usług). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi serwisowe z zakresu IT, przygotowujących i realizujących dla nas wysyłkę maili oraz realizujących zamówienia, dokonane w PromoSklepie. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez czas korzystania przez Ciebie z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl, a w przypadku przetwarzania danych na cele marketingowe do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec takiego przetwarzania. Po tym okresie będziemy przetwarzać Twoje dane wyłącznie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa, lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Masz prawo wnieść w dowolnym momencie, bezpłatnie sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych. Nie jesteś zobowiązany do podania danych osobowych, jednakże ich niepodanie uniemożliwi korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl oraz otrzymywanie informacji o oferowanych w serwisie produktach i usługach Sodexo oraz naszych partnerów biznesowych.

Wybierz dodatkowo swój produkt, a będziesz mógł korzystać z nieograniczonej liczby promocji!

Jeśli nie widzisz swojego produktu, wybierz “Inny produkt”

Aby korzystać z PromoSklepu wybierz z listy jeden z produktów Sodexo, jaki posiadasz. Tylko użytkownicy wymienionych produktów mogą korzystać z promocji w PromoSklepie.

Zapisz się do newslettera Zamknij

A my załatwimy resztę: wyjątkowe rabaty,
atrakcyjne promocje, niepowtarzalne oferty.

Znalezione promocje

wróć
TELEPIZZA

55% rabatu na pizzę!

55%
wydrukuj eKupon Promocyjny

Co możesz zyskać?

Hawajska? A może pepperoni? Którąkolwiek pizzę wybierzesz...
z wydrukowanym KUPONEM PROMOCYJNYM TELEPIZZA zapłacisz za nią 55% mniej!

55% RABATU NA PIZZĘ - warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie Sprzedawcy lub Dostawcy wydrukowanego  (Kupon do wydruku znajduje się poniżej w formie pliku PDF) KUPONU PROMOCYJNEGO TELEPIZZA.

Warto pamiętać

Jak skorzystać z promocji? To proste!

KROK 1. Wydrukuj KUPON PROMOCYJNY TELEPIZZA, który znajduje się powyzej w pliku PDF.

KROK 2. Z wydrukowanym KUPONEM PROMOCYJNYM TELEPIZZA udaj się do najbliższej restauracji Telepizza i okaż go Sprzedawcy w celu skorzystania z promocji.
Jeśli zamierzasz skorzystać z promocji w dostawie, poinformuj telefonicznie Sprzedawcę, że jesteś w posiadaniu KUPONU PROMOCYJNEGO TELEPIZZA, a w momencie dostawy okaż go Dostawcy.

KROK 3. Ciesz się pyszną pizzą tańszą aż o 55% :-)

 

UWAGA!
Promocja nie dotyczy pizzy typu Calzzone.
Oferta dostępna jest w lokalu i w dostawie (minimalna wartość zamówienia w dostawie wynosi 21 złotych).
Promocja nie łączy się z innymi rabatami i upustami dostępnymi w tym samym czasie w Telepizza.

Zastrzega się prawo do zakończenia lub zmiany promocji promocji wcześniej niż wskazuje data na KUPONIE PROMOCYJNYM TELEPIZZA.

SPRAWDŹ na mapie, gdzie możesz skorzystać z promocji!

W razie dodatkowych pytań zadzwoń na numer Telepizzy:
801 111 111