Zaloguj
się do profilu Zamknij

Nie masz jeszcze Profilu?

Przypomnij hasło
Sprawdź Saldo Karty Zamknij
karty

Gdzie znajdę numer Karty?

Numer Karty to 16 cyfr umieszczonych
na awersie Twojej Karty.

karty

Gdzie znajdę numer NIK?

Numer NIK to 6 cyfr umieszczone na liście
przewodnim dołączonym do Twojej Karty.

Nie zapamiętasz numeru NIK do karty? Masz kilka kart Sodexo? Utwórz profil z łatwymi do zapamiętania danymi do logowania i za jednym razem sprawdź saldo, historię Twoich Kart Sodexo.

Załóż
profil Zamknij
* Pole obowiązkowe

Zakładając profil, akceptują Państwo postanowienia Regulaminu Serwisu Internetowego www.DlaCiebie.Sodexo.pl, który dostępny jest Tutaj

Wybierz dodatkowo swój produkt, a będziesz mógł korzystać z nieograniczonej liczby promocji!

Jeśli nie widzisz swojego produktu, wybierz “Inny produkt”

Aby korzystać z PromoSklepu wybierz z listy jeden z produktów Sodexo, jaki posiadasz. Tylko użytkownicy wymienionych produktów mogą korzystać z promocji w PromoSklepie.

Zapisz się do newslettera Zamknij

A my załatwimy resztę: wyjątkowe rabaty,
atrakcyjne promocje, niepowtarzalne oferty.

Znalezione promocje

wróć

Co możesz zyskać?

Teraz z Kuponem Promocyjnym i eKuponem Promocyjnym otrzymasz aż 15 gr rabatu na każdy zatankowany litr paliwa milesPLUS® diesel, milesPLUS® 98 benyzna i milesPLUS® 95 benzyna!

Kupon Promocyjny dostępny jest w pakiecie promocji, który otrzymałeś wraz z Kartą Podarunkową od swojego pracodawcy oraz w wersji elektronicznej do wydrukowania.
Aby wydrukować eKupon Promocyjny Załóż Profil lub zaloguj się do Profilu.

UWAGA! eKupon Promocyjny Statoil/CIRCLEK możesz pobrać tylko raz i tylko raz go zrealizować na stacjach Statoil.

Warto pamiętać

  • Kupon Promocyjny Statoil/CIRCLEK i eKupon Promocyjny Statoil/CIRCLEK upoważnia jego posiadacza do otrzymania 15 gr rabatu za każdy zakupiony litr paliwa paliwa milesPLUS® diesel,milesPLUS® 98 benzyna i milesPLUS® 95 benyzna, dostępnego na stacjach paliwowych CIRCLEK i Statoil.
  • Warunkiem skorzystania z promocji jest wręczenie Kuponu Promocyjnego Statoil/CIRCLEK lub eKuponu Promocyjnego Statoil/CIRCLEK przed dokonaniem płatności za zatankowane paliwo.
  • Kupon Promocyjny Statoil/CIRCLEK i eKupon Promocyjny Statoil?CIRCLEK nie podlega wymianie na gotówkę oraz nie łączy się z innymi promocjami i upustami, dostępnymi na stacjach CRCLEK i Statoil.
  • Przy wykorzystaniu Kuponu Promocyjnego Statoil/CIRCLEK i eKuponu Promocyjnego Statoil/CIRCLEK nie są naliczane punkty programu EXTRA Club. Promocja nie dotyczy płatności kartami flotowymi: Routex, UTA, DKV, bonami wartościowymi CircleK.
  • Przy jednorazowym zakupie można wykorzystać tylko jeden Kupon Promocyjny Statoil/CirecleK lub eKupon Promocyjny Statoil/CIRCLEK z 15 gr rabatem na każdy litr paliwa milesPLUS® diesel, milesPLUS® 98 benzyna i milesPLUS® 95 benyzna.
  • Kupon Promocyjny Statoil i eKupon Promocyjny Statoil obowiązuje na wybranych stacjach CIRCLEK i Statoil, których lista dostępna jest w zakładce "Lista punktów Partnera"  oraz na www.circlek.pl. Promocja nie dotyczy stacji 1-2-3.
  • Promocja obowiązuje od 16.10.2017 do 28.02.2018  r.

Szczegółowy regulamin promocji znajduje się powyżej w formie pliku PDF.

Promocja dostępna jest bez konieczności realizacji Kuponów Sodexo!
UWAGA!!! Promocja dostępna jest na stacjach własnych CircleK i Statoil. Sprawdź w zakłdce  obok -"Lista punktów Partnera", które stacje Statoil i CircleK akceptują Kupon Promocyjny i eKupon Promocyjny.