Zaloguj
się do profilu Zamknij

Nie masz jeszcze Profilu?

Przypomnij hasło
Sprawdź Saldo Karty Zamknij
karty

Gdzie znajdę numer Karty?

Numer Karty to 16 cyfr umieszczonych
na awersie Twojej Karty.

karty

Gdzie znajdę numer NIK?

Numer NIK to 6 cyfr umieszczone na liście
przewodnim dołączonym do Twojej Karty.

Nie zapamiętasz numeru NIK do karty? Masz kilka kart Sodexo? Utwórz profil z łatwymi do zapamiętania danymi do logowania i za jednym razem sprawdź saldo, historię Twoich Kart Sodexo.

Załóż
profil Zamknij
* Pole obowiązkowe

Zakładając profil, akceptują Państwo postanowienia Regulaminu Serwisu Internetowego www.DlaCiebie.Sodexo.pl, który dostępny jest Tutaj

Wybierz dodatkowo swój produkt, a będziesz mógł korzystać z nieograniczonej liczby promocji!

Jeśli nie widzisz swojego produktu, wybierz “Inny produkt”

Aby korzystać z PromoSklepu wybierz z listy jeden z produktów Sodexo, jaki posiadasz. Tylko użytkownicy wymienionych produktów mogą korzystać z promocji w PromoSklepie.

Zapisz się do newslettera Zamknij

A my załatwimy resztę: wyjątkowe rabaty,
atrakcyjne promocje, niepowtarzalne oferty.

Znalezione promocje

wróć
Vision Express

100 zł zniżki na kompletną parę okularów!

100 zł
Pobierz regulamin promocji wydrukuj eKupon Promocyjny

Co możesz zyskać?

100 zł zniżki na kompletną parę okularów!

Warunkiem skorzystania z promocji jest przekazanie Sprzedawcy Kuponu Promocyjnego Vision Express, który otrzymałeś wraz z Kartą Podarunkową od swojego pracodawcy lub eKuponu Promocyjnego Vision Express, który możesz wydrukować z tej strony.

Warto pamiętać

  • Kupon Promocyjny Vision Express oraz eKupon Promocyjny Vision Express upoważnia do otrzymania 100 zł zniżki na kompletną parę okularów korekcyjnych (oprawka + 2 soczewki korekcyjne), dostępną w salonach Vision Express.

  • Warunkiem skorzystania z Kuponu Promocyjnego Vision Express lub eKuponu Promocyjnego Vision Express jest zakup kompletnej pary okularów (oprawka + 2 soczewki korekcyjne) za kwotę co najmniej 300 zł.

  • Warunkiem otrzymania rabatu jest wręczenie Kuponu Promocyjnego Vision Express lub eKuponu Promocyjnego Vision Express przed złożeniem zamówienia na wybrane okulary korekcyjne.

  • Kupon Promocyjny Vision Express oraz eKupon Promocyjny Vision Express nie podlega wymianie na gotówkę, nie łączy się z innymi rabatami i upustami dostępnymi w tym samym czasie w Vision Express.

  • Istnieje możliwość łączenia Kuponów Promocyjnych na kompletną parę okularów korekcyjnych (oprawa+2 soczewki) o nominałaach 100 zł i 140 zł przy zakupie za kwotę co najmniej 800 zł.
  • Promocja obowiązuje od 16.10.2017 r. do 31.01.2018 r.