Zaloguj
się do profilu Zamknij

Nie masz jeszcze Profilu?

Przypomnij hasło
Sprawdź Saldo Karty Zamknij
karty

Gdzie znajdę numer Karty?

Numer Karty to 16 cyfr umieszczonych
na awersie Twojej Karty.

karty

Gdzie znajdę numer NIK?

Numer NIK to 6 cyfr umieszczone na liście
przewodnim dołączonym do Twojej Karty.

Nie zapamiętasz numeru NIK do karty? Masz kilka kart Sodexo? Utwórz profil z łatwymi do zapamiętania danymi do logowania i za jednym razem sprawdź saldo, historię Twoich Kart Sodexo.

Załóż
profil Zamknij
* Pole obowiązkowe

Zakładając profil, akceptują Państwo postanowienia Regulaminu Serwisu Internetowego www.DlaCiebie.Sodexo.pl, który dostępny jest Tutaj

Wybierz dodatkowo swój produkt, a będziesz mógł korzystać z nieograniczonej liczby promocji!

Jeśli nie widzisz swojego produktu, wybierz “Inny produkt”

Aby korzystać z PromoSklepu wybierz z listy jeden z produktów Sodexo, jaki posiadasz. Tylko użytkownicy wymienionych produktów mogą korzystać z promocji w PromoSklepie.

Zapisz się do newslettera Zamknij

A my załatwimy resztę: wyjątkowe rabaty,
atrakcyjne promocje, niepowtarzalne oferty.

Znalezione promocje

wróć
TRENDY OPTICIANS

35% rabatu na dowolne oprawy!

35%
Pobierz regulamin promocji wydrukuj eKupon Promocyjny

Co możesz zyskać?

TRENDY OPTICIANS to unikatowa sieć salonów optycznych, w których moda i profesjonalna opieka wzroku łączą się w idealnych proporcjach. Koncept salonów powstał z myślą o tych, którzy kochają modę, podążają za aktualnymi trendami i lubią wyrażać swoją osobowość za pomocą stylowych akcesoriów.

Trendy Opticians to marka dla osób, które chcą wyróżniać się swoim wyglądem, cenią swobodę i spontaniczność, są aktywne w mediach społecznościowych, mają artystyczny, różnorodny styl i lubią modny luz. Kreacja i innowacja to słowa kluczowe.

Jeśli szukasz unikatowych i oryginalnych produktów: modnego designu, kreatywnych wzorów, stylowych kolorów oraz innowacyjnych technologii, a okulary są dla Ciebie ważnym dodatkiem, przyjdź  i zacznij swoją przygodę z Trendy Opticians.

Tylko teraz możesz skorzystać z promocji -35% na dowolne oprawy!

Warto pamiętać

1. Warunkiem skorzystania z promocji jest wręczenie Kuponu Promocyjnego, wydrukowanego eKuponu Promocyjnego lub eKuponu w aplikacji przed złożeniem zamówienia na wybrane okulary korekcyjne (oprawa + 2 soczewki korekcyjne).
2. Klient, który wręczy Kupon Promocyjny, wydrukowany eKupon Promocyjny lub okaże eKupon w aplikacji na zakup kompletnej pary okularów korekcyjnych (oprawę okularową + 2 soczewki korekcyjne), jest uprawiony do otrzymania zniżki 35% od ceny oprawy okularowej. Cena oprawy okularowej to cena umieszczona na klipsie.
3. Akcja obowiązuje w salonach optycznych działających pod firmą TRENDY OPTICIANS na terenie Polski. Lista
salonów optycznych dostępna na stronie internetowej www.trendyopticians.pl