Zaloguj
się do profilu Zamknij

Nie masz jeszcze Profilu?

Przypomnij hasło
Sprawdź Saldo Karty Zamknij
karty

Gdzie znajdę numer Karty?

Numer Karty to 16 cyfr umieszczonych
na awersie Twojej Karty.

karty

Gdzie znajdę numer NIK?

Numer NIK to 6 cyfr umieszczone na liście
przewodnim dołączonym do Twojej Karty.

Nie zapamiętasz numeru NIK do karty? Masz kilka kart Sodexo? Utwórz profil z łatwymi do zapamiętania danymi do logowania i za jednym razem sprawdź saldo, historię Twoich Kart Sodexo.

Załóż
profil Zamknij
* Pole obowiązkowe

Zakładając profil, akceptują Państwo postanowienia Regulaminu Serwisu Internetowego www.DlaCiebie.Sodexo.pl, który dostępny jest Tutaj

Wybierz dodatkowo swój produkt, a będziesz mógł korzystać z nieograniczonej liczby promocji!

Jeśli nie widzisz swojego produktu, wybierz “Inny produkt”

Aby korzystać z PromoSklepu wybierz z listy jeden z produktów Sodexo, jaki posiadasz. Tylko użytkownicy wymienionych produktów mogą korzystać z promocji w PromoSklepie.

Zapisz się do newslettera Zamknij

A my załatwimy resztę: wyjątkowe rabaty,
atrakcyjne promocje, niepowtarzalne oferty.

Znalezione promocje

wróć
TRENDY OPTICIANS

-20% na dowolne okulary przeciwsłoneczne!

20%
wydrukuj eKupon Promocyjny

Co możesz zyskać?

TRENDY OPTICIANS to unikatowa sieć salonów optycznych, w których moda i profesjonalna opieka wzroku łączą się w idealnych proporcjach. Koncept salonów powstał z myślą o tych, którzy kochają modę, podążają za aktualnymi trendami i lubią wyrażać swoją osobowość za pomocą stylowych akcesoriów.

Trendy Opticians to marka dla osób, które chcą wyróżniać się swoim wyglądem, cenią swobodę i spontaniczność, są aktywne w mediach społecznościowych, mają artystyczny, różnorodny styl i lubią modny luz. Kreacja i innowacja to słowa kluczowe.

Jeśli szukasz unikatowych i oryginalnych produktów: modnego designu, kreatywnych wzorów, stylowych kolorów oraz innowacyjnych technologii, a okulary są dla Ciebie ważnym dodatkiem, przyjdź  i zacznij swoją przygodę z Trendy Opticians.

Tylko teraz możesz skorzystać z promocji -20% na dowolne okulary przeciwsłoneczne!

Warto pamiętać

1. Warunkiem skorzystania z promocji jest wręczenie Kuponu przed złożeniem zamówienia na dowolne okulary przeciwsłoneczne.
2. Klient, kupując dowolne okulary przeciwsłoneczne otrzymuje zniżkę w wysokości 20% od ceny umieszczonej na klipsie.
3. Akcją promocyjną nie jest objęty zakup kompletnej pary okularów korekcyjnych przeciwsłonecznych oraz zakup akcesoriów.
4. Akcja obowiązuje w salonach optycznych działających pod firmą TRENDY OPTICIANS na terenie Polski. Lista salonów optycznych dostępna na stronie trendyopticians.pl
5. Akcja promocyjna nie kumuluje się ze zniżkami wynikającymi z innych akcji promocyjnych prowadzonych przez TRENDY OPTICIANS, to znaczy, że Klient dokonując zakupu w ramach niniejszej akcji promocyjnej nie może skorzystać ze zniżek wynikających z innych akcji promocyjnych.

Kod promocji: 200075