Zaloguj
się do profilu Zamknij

Nie masz jeszcze Profilu?

Przypomnij hasło
Sprawdź Saldo Karty Zamknij
karty

Gdzie znajdę numer Karty?

Numer Karty to 16 cyfr umieszczonych
na awersie Twojej Karty.

karty

Gdzie znajdę numer NIK?

Numer NIK to 6 cyfr umieszczone na liście
przewodnim dołączonym do Twojej Karty.

Nie zapamiętasz numeru NIK do karty? Masz kilka kart Sodexo? Utwórz profil z łatwymi do zapamiętania danymi do logowania i za jednym razem sprawdź saldo, historię Twoich Kart Sodexo.

Załóż
profil Zamknij
* Pole obowiązkowe

Zakładając profil, akceptują Państwo postanowienia Regulaminu Serwisu Internetowego www.DlaCiebie.Sodexo.pl, który dostępny jest Tutaj

Wybierz dodatkowo swój produkt, a będziesz mógł korzystać z nieograniczonej liczby promocji!

Jeśli nie widzisz swojego produktu, wybierz “Inny produkt”

Aby korzystać z PromoSklepu wybierz z listy jeden z produktów Sodexo, jaki posiadasz. Tylko użytkownicy wymienionych produktów mogą korzystać z promocji w PromoSklepie.

Zapisz się do newslettera Zamknij

A my załatwimy resztę: wyjątkowe rabaty,
atrakcyjne promocje, niepowtarzalne oferty.

Znalezione promocje

wróć

Co możesz zyskać?

Zapłać Kartą Sodexo w Carrefour i odbierz do 10% premii na zakupy!

Promocja obowiązuje w Placówkach w okresie od dnia 1 marca 2018  roku do dnia 31 maja 2018 roku.

W ramach Promocji za zakup Produktów dokonanych przy użyciu Karty Podarunkowej w okresie trwania Promocji Uczestnik pod warunkiem okazania podczas transakcji zakupu Produktów Aplikacji „Mój Carrefour” może otrzymać premię w postaci e-Bonu w Aplikacji „Mój Carrefour”.

Warto pamiętać

1. Promocja obowiązuje od 01.03.2018 r. do 31.05.2018 r.  w hipermarketach i supermarketach Carrefour wymienionych na liście stanowiącej Załącznik nr 6 do Regulaminu promocji, przy płatności kartą lub bonem podarunkowym Sodexo.

2. Warunkiem uzyskania premii jest zalogowanie się w aplikacji mobilnej Mój Carrefour, aktywowanie Kuponu premiowego i okazanie kasjerowi Karty Mobilnej podczas skanowania produktów, a także dokonanie płatności kartą lub bonem podarunkowym Sodexo na kwotę minimum 50 zł.

3. Wartość premii zależy od kwoty zapłaconej kartą lub bonem podarunkowym Sodexo za produkty objęte promocją zgodnie z tabelą poniżej:

 

Wartość zakupów

Wartość premii

50,00 zł - 99,99 zł

5 zł

100,00 zł - 149,99 zł

10 zł

150,00 zł - 199,99 zł

15 zł

200,00 zł - 249,99 zł

20 zł

250,00 zł - 299,99 zł

25 zł

300 zł i więcej

30 zł

 

4. Premia przyznawana jest w postaci e-Bonów generowanych w aplikacji Mój Carrefour, które można wykorzystać w hipermarketach lub supermarketach Carrefour przy kolejnych zakupach w terminie na nim określonym.

5. Promocja nie obejmuje paliwa, wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych i rekwizytów tytoniowych, produktów imitujących te wyroby, symboli związanych z używaniem tytoniu, wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych, doładowań telefonicznych i energetycznych, alkoholu i towarów, których nazwa, znak towarowy, kształt graficzny lub opakowanie wykorzystuje podobieństwo lub jest tożsame z oznaczeniem napoju alkoholowego (z wyjątkiem piwa), preparatów do początkowego żywienia niemowląt oraz produktów, dla których potwierdzeniem zakupu jest paragon niefiskalny, np.: płatność z tytułu “Moje Rachunki”, zakup ubezpieczeń, lotto, Eurojackpot, wypłaty gotówki w ramach usługi “Cashback”.

6. Kupon ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c.

7. Regulamin promocji dostępny jest w Punktach Obsługi Klienta supermarketów i hipermarketów Carrefour, w których promocja obowiązuje oraz na DlaCiebie.sodexo.pl.