Zaloguj
się do profilu Zamknij

Nie masz jeszcze Profilu?

Przypomnij hasło
Sprawdź Saldo Karty Zamknij
karty

Gdzie znajdę numer Karty?

Numer Karty to 16 cyfr umieszczonych
na awersie Twojej Karty.

karty

Gdzie znajdę numer NIK?

Numer NIK to 6 cyfr umieszczone na liście
przewodnim dołączonym do Twojej Karty.

Nie zapamiętasz numeru NIK do karty? Masz kilka kart Sodexo? Utwórz profil z łatwymi do zapamiętania danymi do logowania i za jednym razem sprawdź saldo, historię Twoich Kart Sodexo.

Załóż
profil Zamknij
* Pole obowiązkowe

Zakładając profil, akceptują Państwo postanowienia Regulaminu Serwisu Internetowego www.DlaCiebie.Sodexo.pl, który dostępny jest Tutaj

Wybierz dodatkowo swój produkt, a będziesz mógł korzystać z nieograniczonej liczby promocji!

Jeśli nie widzisz swojego produktu, wybierz “Inny produkt”

Aby korzystać z PromoSklepu wybierz z listy jeden z produktów Sodexo, jaki posiadasz. Tylko użytkownicy wymienionych produktów mogą korzystać z promocji w PromoSklepie.

Zapisz się do newslettera Zamknij

A my załatwimy resztę: wyjątkowe rabaty,
atrakcyjne promocje, niepowtarzalne oferty.

Znalezione promocje

wróć
Auchan 20% Inextenso

-20% na jeden dowolny produkt marki Inextenso by Auchan

20%
wydrukuj eKupon Promocyjny

Co możesz zyskać?

20% rabatu na jeden dowolny produkt marki Inextenso by Auchan – warunkiem skorzystania z promocji jest płatność Kuponami Podarunkowymi Sodexo lub Kartą Podarunkową Sodexo za zakupy na kwotę minimum 100 zł oraz wręczenie kasjerowi Kuponu Promocyjnego Auchan.

Kupon Promocyjny Auchan dostępny jest w pakiecie promocji, który otrzymałeś wraz z Kartą Podarunkową od swojego pracodawcy.

Warto pamiętać

1. Warunkiem uzyskania 20% rabatu na wybrany produkt marki Inextenso by Auchan jest dokonanie płatności za zakupy w hipermarkecie Auchan Kuponami lub Kartą Sodexo na kwotę minimum 100 zł i okazanie niniejszego Kuponu Promocyjnego.
2. Jeden Kupon Promocyjny upoważnia do 20% rabatu udzielonego na jeden dowolny produkt marki Inextenso by Auchan dostępny w hipermarketach Auchan. Nie można łączyć rabatów co oznacza, że jeden dowolny produkt marki Inextenso by Auchan można zakupić korzystając maksymalnie z 20% rabatu.
3. Aby uzyskać rabat, należy okazać niniejszy Kupon Promocyjny w kasie przed dokonaniem płatności za zakupy, wskazując jeden dowolny produkt marki Inextenso by Auchan, do którego rabat ma być zastosowany.
4. Promocją objęte są produkty marki Inextenso by Auchan dostępne w hipermarketach Auchan.
5. Niniejszy Kupon Promocyjny należy zrealizować w terminie 01.03.2018 – 31.05.2018 r. Po tym terminie Kupon Promocyjny traci ważność.
6. Przy jednorazowym zakupie można wykorzystać tylko jeden Kupon Promocyjny.
7. Rabat przysługuje tylko w przypadku, gdy wartość koszyka zakupów jest większa od wartości realizowanych Kuponów Sodexo lub jest wyższa niż 100 zł w przypadku płatności Kartą Sodexo.
8. Lista hipermarketów Auchan oraz szczegółowy regulamin promocji dostępne są na stronie www.DlaCiebie.sodexo.pl