Zaloguj
się do profilu Zamknij

Nie masz jeszcze Profilu?

Przypomnij hasło
Sprawdź Saldo Karty Zamknij
karty

Gdzie znajdę numer Karty?

Numer Karty to 16 cyfr umieszczonych
na awersie Twojej Karty.

karty

Gdzie znajdę numer NIK?

Numer NIK to 6 cyfr umieszczone na liście
przewodnim dołą…czonym do Twojej Karty.

Nie zapamiętasz numeru NIK do karty? Masz kilka kart Sodexo? Utwółrz profil z łatwymi do zapamiętania danymi do logowania i za jednym razem sprawdź saldo, historię Twoich Kart Sodexo.

Załóż
profil Zamknij
* Pole obowiązkowe

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, ul. Kłobucka 25 ("Sodexo"). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: IOD.Polska@sodexo.com, tel.: 22 535 11 11. Twoje dane będą przetwarzane w celu umożliwienia Ci korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl (podstawa przetwarzania danych to realizacja zawartej z Sodexo umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną) oraz w celach marketingowych Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo w postaci marketingu własnych produktów i usług). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi serwisowe z zakresu IT, przygotowujących i realizujących dla nas wysyłkę maili oraz realizujących zamówienia, dokonane w PromoSklepie. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez czas korzystania przez Ciebie z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl, a w przypadku przetwarzania danych na cele marketingowe do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec takiego przetwarzania. Po tym okresie będziemy przetwarzać Twoje dane wyłącznie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa, lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Masz prawo wnieść w dowolnym momencie, bezpłatnie sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych. Nie jesteś zobowiązany do podania danych osobowych, jednakże ich niepodanie uniemożliwi korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl oraz otrzymywanie informacji o oferowanych w serwisie produktach i usługach Sodexo oraz naszych partnerów biznesowych.

Wybierz dodatkowo swój produkt, a będziesz mógł korzystać z nieograniczonej liczby promocji!

Jeśli nie widzisz swojego produktu, wybierz “Inny produkt”

Aby korzystać z PromoSklepu wybierz z listy jeden z produktów Sodexo, jaki posiadasz. Tylko użytkownicy wymienionych produktów mogą korzystać z promocji w PromoSklepie.

Zapisz się do newslettera Zamknij

A my załatwimy resztę: wyjątkowe rabaty,
atrakcyjne promocje, niepowtarzalne oferty.

Znalezione promocje

wróć
CircleK

Paliwo miles® diesel, miles® 95 benzyna i SupraGaz z rabatem

10 gr/litr
Pobierz regulamin promocji wydrukuj eKupon Promocyjny

Co możesz zyskać?

Teraz z Kuponem Promocyjnym i eKuponem Promocyjnym otrzymasz aż 10 gr rabatu na każdy zatankowany litr paliwa miles® diesel, miles® 95 benyzna i SupraGaz!

Kupon Promocyjny dostępny jest w pakiecie promocji, który otrzymałeś wraz z Kuponami Podarunkowymi od swojego pracodawcy oraz w wersji elektronicznej do wydrukowania.
Aby wydrukować eKupon Promocyjny Załóż Profil lub zaloguj się do Profilu.

UWAGA! eKupon Promocyjny Statoil/CircleK możesz pobrać tylko raz i tylko raz go zrealizować na stacjach CircleK. Lista stacji oraz regulamin dostępne na stronie:

https://www.circlek.pl/pl_PL/pg1334108480560/osoby-prywatne/promocje/promocja-z-kuponami-sodexo.html

Warto pamiętać

  • Kupon Promocyjny Statoil/CircleK i eKupon Promocyjny Statoil/CircleK upoważnia jego posiadacza do otrzymania 10 gr rabatu za każdy zakupiony litr paliwa paliwa miles® diesel, miles® 95 benyzna i SupraGaz, dostępnego na stacjach paliwowych CircleK i Statoil.
  • Warunkiem skorzystania z promocji jest wręczenie Sprzedawcy Kuponu Promocyjnego Statoil/CircleK lub eKuponu Promocyjnego Statoil/CircleK przed dokonaniem płatności za zatankowane paliwo.
  • Kupon Promocyjny Statoil/CircleK i eKupon Promocyjny Statoil/CircleK nie podlega wymianie na gotówkę oraz nie łączy się z innymi promocjami i upustami, dostępnymi na stacjach CircleK i Statoil.
  • Przy wykorzystaniu Kuponu Promocyjnego Statoil/CircleK i eKuponu Promocyjnego Statoil/CircleK nie są naliczane punkty programu EXTRA Club. Promocja nie dotyczy płatności kartami flotowymi: Routex, UTA, DKV oraz bonami wartościowymi CircleK.
  • Przy jednorazowym zakupie można wykorzystać tylko jeden Kupon Promocyjny Statoil/CircleK lub eKupon Promocyjny Statoil/CircleK z 10 gr rabatem na każdy litr paliwa.
  • Kupon Promocyjny Statoil/CircleK i eKupon Promocyjny Statoil/Circlek obowiązuje na wybranych stacjach CircleK i Statoil, których lista dostępna jest w zakładce "Lista punktów Partnera"  oraz na www.circlek.pl. Promocja nie dotyczy stacji 123/Express.
  • Promocja obowiązuje od 15.10.2018 do 31.01.2019 r.

Szczegółowy regulamin promocji znajduje się powyżej w formie pliku PDF.

Promocja dostępna jest bez konieczności realizacji Kuponów Sodexo!
UWAGA!!! Promocja dostępna jest na stacjach własnych CircleK i  Statoil. Sprawdź na stronie https://www.circlek.pl/pl_PL/pg1334108480560/osoby-prywatne/promocje/promocja-z-kuponami-sodexo.html, które stacje CircleK i  Statoil akceptują Kupon Promocyjny i eKupon Promocyjny.