Zaloguj
się do profilu Zamknij

Nie masz jeszcze Profilu?

Przypomnij hasło
Sprawdź Saldo Karty Zamknij
karty

Gdzie znajdę numer Karty?

Numer Karty to 16 cyfr umieszczonych
na awersie Twojej Karty.

karty

Gdzie znajdę numer NIK?

Numer NIK to 6 cyfr umieszczone na liście
przewodnim dołą…czonym do Twojej Karty.

Nie zapamiętasz numeru NIK do karty? Masz kilka kart Sodexo? Utwółrz profil z łatwymi do zapamiętania danymi do logowania i za jednym razem sprawdź saldo, historię Twoich Kart Sodexo.

Załóż
profil Zamknij
* Pole obowiązkowe

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, ul. Kłobucka 25 ("Sodexo"). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: IOD.Polska@sodexo.com, tel.: 22 535 11 11. Twoje dane będą przetwarzane w celu umożliwienia Ci korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl (podstawa przetwarzania danych to realizacja zawartej z Sodexo umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną) oraz w celach marketingowych Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo w postaci marketingu własnych produktów i usług). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi serwisowe z zakresu IT, przygotowujących i realizujących dla nas wysyłkę maili oraz realizujących zamówienia, dokonane w PromoSklepie. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez czas korzystania przez Ciebie z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl, a w przypadku przetwarzania danych na cele marketingowe do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec takiego przetwarzania. Po tym okresie będziemy przetwarzać Twoje dane wyłącznie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa, lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Masz prawo wnieść w dowolnym momencie, bezpłatnie sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych. Nie jesteś zobowiązany do podania danych osobowych, jednakże ich niepodanie uniemożliwi korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl oraz otrzymywanie informacji o oferowanych w serwisie produktach i usługach Sodexo oraz naszych partnerów biznesowych.

Wybierz dodatkowo swój produkt, a będziesz mógł korzystać z nieograniczonej liczby promocji!

Jeśli nie widzisz swojego produktu, wybierz “Inny produkt”

Aby korzystać z PromoSklepu wybierz z listy jeden z produktów Sodexo, jaki posiadasz. Tylko użytkownicy wymienionych produktów mogą korzystać z promocji w PromoSklepie.

Zapisz się do newslettera Zamknij

A my załatwimy resztę: wyjątkowe rabaty,
atrakcyjne promocje, niepowtarzalne oferty.

Znalezione promocje

wróć
HELIOS - Dzień Dziecka 15 zł

Tylko w czerwcu 2 bilety na Filmowe Poranki w kinach HELIOS za 15 zł każdy!

15 zł
wydrukuj eKupon Promocyjny

Co możesz zyskać?

Świętuj Dzień Dziecka z Sodexo i Kinami Helios przez cały miesiąc! 2 bilety po 15 zł każdy!

Cykl Filmowych Poranków w Kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę, zawsze o godzinie 10:30.

Przeznaczony jest dla dzieci od lat 3.

W holach kin na dzieci czekają wspaniałe atrakcje. Seans rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z nagrodami, projekcja filmu odbywa się przy ściszonym dźwięku i oraz z lekko przygaszonymi światłami.

Dla każdego młodego uczestnika Filmowych Poranków przygotowaliśmy upominki.

Każdy uczestnik Filmowych Poranków może wziąć udział w naszej nowej zabawie ŁAMIGŁOWKI HELIOSÓWKI. W ramach zabawy będziemy rozwiązywać zagadki i poznawać ciekawostki filmowe. Zadania, które przed nami stoją, wymagają kreatywności, spostrzegawczości, a przede wszystkim dużo dobrych chęci.

Za cierpliwość i konsekwencję w uczestniczeniu w seansach oraz rozwiązywaniu zagadek młodzi widzowie będą nagradzani specjalnymi odznaczeniami.

Wszystkim zabawom towarzyszyć będzie HelioSówka – maskotka Filmowych Poranków w kinie Helios.

 

Warto pamiętać

  1. eKupon Promocyjny upoważnia do zakupu dwóch biletów na Filmowe Poranki w kinie Helios, które odbędą się 16 i 30 czerwca 2019 roku.
  2. Jeden z biletów przysługuje dziecku od 3 lat. Dzieci do lat 3 mają prawo do nieodpłatnego biletu, jeśli nie zajmują samodzielnego miejsca.
  3. Cena każdego z dwóch biletów to 15 zł brutto.
  4. Warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie eKuponu Promocyjnego kasjerowi oraz dokonanie płatności Kartą lub Kuponem Płatniczym Sodexo.
  5. Dziecko w kinie musi przebywać pod opieką osoby dorosłej.
  6. Za osoby małoletnie przebywające na terenie kin odpowiedzialność, w tym również materialną, ponoszą stosownie do właściwych przepisów prawa ich rodzice lub opiekunowie prawni.
  7. Kupon nie podlega wymianie na gotówkę.
  8. Helios nie dokonuje zwrotu zakupionych biletów.
  9. Dodatkowe informacje dotyczące programu Filmowych Poranków zamieszczone zostaną na stronie helios.pl w zakładce „Helios dla dzieci”.