Zaloguj
się do profilu Zamknij

Nie masz jeszcze Profilu?

Przypomnij hasło
Sprawdź Saldo Karty Zamknij
karty

Gdzie znajdę numer Karty?

Numer Karty to 16 cyfr umieszczonych
na awersie Twojej Karty.

karty

Gdzie znajdę numer NIK?

Numer NIK to 6 cyfr umieszczone na liście
przewodnim dołą…czonym do Twojej Karty.

Nie zapamiętasz numeru NIK do karty? Masz kilka kart Sodexo? Utwółrz profil z łatwymi do zapamiętania danymi do logowania i za jednym razem sprawdź saldo, historię Twoich Kart Sodexo.

Załóż
profil Zamknij
* Pole obowiązkowe

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, ul. Kłobucka 25 ("Sodexo"). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: IOD.Polska@sodexo.com, tel.: 22 535 11 11. Twoje dane będą przetwarzane w celu umożliwienia Ci korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl (podstawa przetwarzania danych to realizacja zawartej z Sodexo umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną) oraz w celach marketingowych Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo w postaci marketingu własnych produktów i usług). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi serwisowe z zakresu IT, przygotowujących i realizujących dla nas wysyłkę maili oraz realizujących zamówienia, dokonane w PromoSklepie. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez czas korzystania przez Ciebie z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl, a w przypadku przetwarzania danych na cele marketingowe do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec takiego przetwarzania. Po tym okresie będziemy przetwarzać Twoje dane wyłącznie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa, lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Masz prawo wnieść w dowolnym momencie, bezpłatnie sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych. Nie jesteś zobowiązany do podania danych osobowych, jednakże ich niepodanie uniemożliwi korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl oraz otrzymywanie informacji o oferowanych w serwisie produktach i usługach Sodexo oraz naszych partnerów biznesowych.

Wybierz dodatkowo swój produkt, a będziesz mógł korzystać z nieograniczonej liczby promocji!

Jeśli nie widzisz swojego produktu, wybierz “Inny produkt”

Aby korzystać z PromoSklepu wybierz z listy jeden z produktów Sodexo, jaki posiadasz. Tylko użytkownicy wymienionych produktów mogą korzystać z promocji w PromoSklepie.

Zapisz się do newslettera Zamknij

A my załatwimy resztę: wyjątkowe rabaty,
atrakcyjne promocje, niepowtarzalne oferty.

Znalezione promocje

wróć
Alior do 20 zł zwrotu miesięcznie WN19

do 20 zł zwrotu miesięcznie na konto

20 zł

Co możesz zyskać?

Załóż Konto Jakże Osobiste i ciesz się zwrotem 1% za płatności telefonem (Blik, HCE, Google Pay, Apple Pay), maksymalnie 20 zł miesięcznie. Z kontem będziesz mieć też możliwość zdobycia wielu innych nagród w programie punktowym priceless specials.

Warto pamiętać

1. Załóż Konto Jakże Osobiste, zamów kartę debetową do konta oraz zapisz się do programu lojalnościowego Mastercard priceless specials oraz aktywuj bezpłatnie 2 korzyści "zwrot 1% na zakupy"oraz "Mastercard priceless specials". Podaj bankierowi kod Kuponu Promocyjnego z Pakietu Promocji, który otrzymałeś wraz z Kuponami Sodexo od swojego pracodawcy.

2. Płać telefonem za zakupy w sklepach za pomocą BLIK, HCE, Google Pay, Apple Pay. Alior Bank co miesiąc zwróci Ci na konto1% wartości tych transakcji, nie więcej niż 20 zł miesięcznie.

3. Płać kartą do Konta Jakże Osobistego u partnerów programu priceless specials i zbieraj punkty, które następnie będziesz mógł wymienić na nagrody z katalogu priceless specials.

Pełna informacja o Koncie Jakże Osobistym i karcie debetowej, opłatach i prowizjach, w tym "Regulamin korzyści do Konta Jakże Osobistego" oraz "Regulamin programu Mastercard priceless specials" jest dostępna na stronie www.aliorbank.pl. Wybrana korzyść do konta będzie aktywowana od następnego dnia, z wyłączeniem programu Mastercard priceless specials, którego aktywacja może zająć do 10 dni roboczych. W przypadku rezygnacji z korzyści, przestaje być ona aktywna pierwszego dnia kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym użyte w niniejszym materiale określenie oznacza: karta kredytowa - karta płatnicza kredytowa, transakcja - transakcja płatnicza.