Zaloguj
się do profilu Zamknij

Nie masz jeszcze Profilu?

Przypomnij hasło
Sprawdź Saldo Karty Zamknij
karty

Gdzie znajdę numer Karty?

Numer Karty to 16 cyfr umieszczonych
na awersie Twojej Karty.

karty

Gdzie znajdę numer NIK?

Numer NIK to 6 cyfr umieszczone na liście
przewodnim dołą…czonym do Twojej Karty.

Nie zapamiętasz numeru NIK do karty? Masz kilka kart Sodexo? Utwółrz profil z łatwymi do zapamiętania danymi do logowania i za jednym razem sprawdź saldo, historię Twoich Kart Sodexo.

Załóż
profil Zamknij
* Pole obowiązkowe

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, ul. Kłobucka 25 ("Sodexo"). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: IOD.Polska@sodexo.com, tel.: 22 535 11 11. Twoje dane będą przetwarzane w celu umożliwienia Ci korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl (podstawa przetwarzania danych to realizacja zawartej z Sodexo umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną) oraz w celach marketingowych Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo w postaci marketingu własnych produktów i usług). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi serwisowe z zakresu IT, przygotowujących i realizujących dla nas wysyłkę maili oraz realizujących zamówienia, dokonane w PromoSklepie. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez czas korzystania przez Ciebie z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl, a w przypadku przetwarzania danych na cele marketingowe do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec takiego przetwarzania. Po tym okresie będziemy przetwarzać Twoje dane wyłącznie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa, lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Masz prawo wnieść w dowolnym momencie, bezpłatnie sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych. Nie jesteś zobowiązany do podania danych osobowych, jednakże ich niepodanie uniemożliwi korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl oraz otrzymywanie informacji o oferowanych w serwisie produktach i usługach Sodexo oraz naszych partnerów biznesowych.

Wybierz dodatkowo swój produkt, a będziesz mógł korzystać z nieograniczonej liczby promocji!

Jeśli nie widzisz swojego produktu, wybierz “Inny produkt”

Aby korzystać z PromoSklepu wybierz z listy jeden z produktów Sodexo, jaki posiadasz. Tylko użytkownicy wymienionych produktów mogą korzystać z promocji w PromoSklepie.

Zapisz się do newslettera Zamknij

A my załatwimy resztę: wyjątkowe rabaty,
atrakcyjne promocje, niepowtarzalne oferty.

Znalezione promocje

wróć
Vision Express 100 zł na kompletną parę okularów WN2019

100 zł zniżki na kompletną parę okularów!

100 zł
wydrukuj eKupon Promocyjny

Co możesz zyskać?

100 zł zniżki na kompletną parę okularów!

Warunkiem skorzystania z promocji jest przekazanie Sprzedawcy Kuponu Promocyjnego Vision Express, który otrzymałeś wraz z Kuponem Podarunkowym od swojego pracodawcy lub eKuponu Promocyjnego Vision Express, który możesz wydrukować z tej strony.

Warto pamiętać

  • Kupon Promocyjny Vision Express oraz eKupon Promocyjny Vision Express upoważnia do otrzymania 100 zł zniżki na kompletną parę okularów korekcyjnych (oprawka + 2 soczewki korekcyjne), dostępną w salonach Vision Express.

  • Warunkiem skorzystania z Kuponu Promocyjnego Vision Express lub eKuponu Promocyjnego Vision Express jest zakup kompletnej pary okularów (oprawka + 2 soczewki korekcyjne) za kwotę co najmniej 300 zł.

  • Warunkiem otrzymania rabatu jest wręczenie Kuponu Promocyjnego Vision Express lub eKuponu Promocyjnego Vision Express przed złożeniem zamówienia na wybrane okulary korekcyjne.

  • Kupon Promocyjny Vision Express oraz eKupon Promocyjny Vision Express nie podlega wymianie na gotówkę, nie łączy się z innymi rabatami i upustami dostępnymi w tym samym czasie w Vision Express.

  • Istnieje możliwość łączenia Kuponów Promocyjnych na kompletną parę okularów korekcyjnych (oprawa+2 soczewki) o nominałaach 100 zł i 140 zł przy zakupie za kwotę co najmniej 800 zł.
  • Promocja obowiązuje od 18.03.2019 do 30.06.2019 r.