Zaloguj
się do profilu Zamknij

Nie masz jeszcze Profilu?

Przypomnij hasło
Sprawdź Saldo Karty Zamknij
karty

Gdzie znajdę numer Karty?

Numer Karty to 16 cyfr umieszczonych
na awersie Twojej Karty.

karty

Gdzie znajdę numer NIK?

Numer NIK to 6 cyfr umieszczone na liście
przewodnim dołą…czonym do Twojej Karty.

Nie zapamiętasz numeru NIK do karty? Masz kilka kart Sodexo? Utwółrz profil z łatwymi do zapamiętania danymi do logowania i za jednym razem sprawdź saldo, historię Twoich Kart Sodexo.

Załóż
profil Zamknij
* Pole obowiązkowe

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, ul. Kłobucka 25 ("Sodexo"). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: IOD.Polska@sodexo.com, tel.: 22 535 11 11. Twoje dane będą przetwarzane w celu umożliwienia Ci korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl (podstawa przetwarzania danych to realizacja zawartej z Sodexo umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną) oraz w celach marketingowych Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo w postaci marketingu własnych produktów i usług). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi serwisowe z zakresu IT, przygotowujących i realizujących dla nas wysyłkę maili oraz realizujących zamówienia, dokonane w PromoSklepie. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez czas korzystania przez Ciebie z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl, a w przypadku przetwarzania danych na cele marketingowe do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec takiego przetwarzania. Po tym okresie będziemy przetwarzać Twoje dane wyłącznie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa, lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Masz prawo wnieść w dowolnym momencie, bezpłatnie sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych. Nie jesteś zobowiązany do podania danych osobowych, jednakże ich niepodanie uniemożliwi korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl oraz otrzymywanie informacji o oferowanych w serwisie produktach i usługach Sodexo oraz naszych partnerów biznesowych.

Wybierz dodatkowo swój produkt, a będziesz mógł korzystać z nieograniczonej liczby promocji!

Jeśli nie widzisz swojego produktu, wybierz “Inny produkt”

Aby korzystać z PromoSklepu wybierz z listy jeden z produktów Sodexo, jaki posiadasz. Tylko użytkownicy wymienionych produktów mogą korzystać z promocji w PromoSklepie.

Zapisz się do newslettera Zamknij

A my załatwimy resztę: wyjątkowe rabaty,
atrakcyjne promocje, niepowtarzalne oferty.

Znalezione promocje

wróć
PHILIPS WN2019

40% zniżki na produkty z kategorii małe AGD

40%

Co możesz zyskać?

Z Kuponem Promocyjnym z Pakietu Promocji możesz zyskać teraz aż 40% zniżki na produkty Philips z kategorii małe AGD.

Każdy Kupon Promocyjny Philips zawiera indywidualny kod, dzięki któremu można skorzystać z promocji.

Warto pamiętać

1. Kod zawarty na Kuponie Promocyjny z Pakietu Promocji zezwala na rabat 20% do wykorzystania na stronie https://www.philips.pl/sklep/PL_SODEXOWN

2. Warunkiem uzyskania dodatkowego rabatu 20%, a co za tym idzie uzyskania maksymalnego rabatu łącznego 40%, jest rejestracja kodu zawartego w Kuponie Promocyjnym na stronie http://www.voucherzavoucher.pl

3. Po wyrażeniu zgód zawartych w rejestracji i weryfikacji autentyczności kodu zawartego w Kuponie Promocyjnym, na podany adres mailowy zostanie wysłany drugi kupon o wartości 20%.

4. Oba kody można ze sobą połączyć otrzymując 40% rabatu na jeden produkt w jednym zamówieniu.

5. Strona https://www.philips.pl/sklep/PL_SODEXOWN i voucher ważne są do 30.06.2019r.

6. Produkty przeznaczone są wyłącznie na użytek konsumencki, a nie do odsprzedaży. Faktury na firmę nie będą wystawiane.

7. Kupon Promocyjny nie podlega wymianie na gotówkę oraz nie łączy się z innymi rabatami i bonami dostępnymi w tym samym czasie.