Zaloguj
się do profilu Zamknij

Nie masz jeszcze Profilu?

Przypomnij hasło
Sprawdź Saldo Karty Zamknij
kupony

Gdzie znajdę numer Karty?

Numer Karty to 16 cyfr umieszczonych
na awersie Twojej Karty.

kupony

Gdzie znajdę numer NIK?

Numer NIK to 6 cyfr umieszczone na liście
przewodnim dołą…czonym do Twojej Karty.

Nie zapamiętasz numeru NIK do karty? Masz kilka kart Sodexo? Utwółrz profil z łatwymi do zapamiętania danymi do logowania i za jednym razem sprawdź saldo, historię Twoich Kart Sodexo.

Załóż
profil Zamknij
* Pole obowiązkowe

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, ul. Kłobucka 25 ("Sodexo"). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: IOD.Polska@sodexo.com, tel.: 22 535 11 11. Twoje dane będą przetwarzane w celu umożliwienia Ci korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl (podstawa przetwarzania danych to realizacja zawartej z Sodexo umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną) oraz w celach marketingowych Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo w postaci marketingu własnych produktów i usług). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi serwisowe z zakresu IT, przygotowujących i realizujących dla nas wysyłkę maili oraz realizujących zamówienia, dokonane w PromoSklepie. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez czas korzystania przez Ciebie z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl, a w przypadku przetwarzania danych na cele marketingowe do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec takiego przetwarzania. Po tym okresie będziemy przetwarzać Twoje dane wyłącznie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa, lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Masz prawo wnieść w dowolnym momencie, bezpłatnie sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych. Nie jesteś zobowiązany do podania danych osobowych, jednakże ich niepodanie uniemożliwi korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl oraz otrzymywanie informacji o oferowanych w serwisie produktach i usługach Sodexo oraz naszych partnerów biznesowych.

Wybierz dodatkowo swój produkt, a będziesz mógł korzystać z nieograniczonej liczby promocji!

Jeśli nie widzisz swojego produktu, wybierz “Inny produkt”

Aby korzystać z PromoSklepu wybierz z listy jeden z produktów Sodexo, jaki posiadasz. Tylko użytkownicy wymienionych produktów mogą korzystać z promocji w PromoSklepie.

Zapisz się do newslettera Zamknij

A my załatwimy resztę: wyjątkowe rabaty,
atrakcyjne promocje, niepowtarzalne oferty.

Znalezione promocje

wróć
CARREFOUR 10% WN'19

Do 10% premii za zakupy!

10%
wydrukuj eKupon Promocyjny

Co możesz zyskać?

Zapłać Kuponem Sodexo w Carrefour i odbierz do 10% premii na zakupy!

Promocja obowiązuje w Placówkach w okresie od dnia 18 marca 2019 roku do dnia 30 kwietnia 2019 roku.

W ramach Promocji za zakup Produktów dokonanych przy użyciu Kuponów Podarunkowych w okresie trwania Promocji Uczestnik pod warunkiem okazania podczas transakcji zakupu Produktów Aplikacji „Mój Carrefour” może otrzymać premię w postaci e-Bonu w Aplikacji „Mój Carrefour”.

Warto pamiętać

1. Promocja obowiązuje od 18.03.2019 r. do 30.04.2019 r.  w hipermarketach i supermarketach Carrefour , przy płatności kartą lub kuponem podarunkowym Sodexo.

2. Warunkiem uzyskania premii jest zalogowanie się w aplikacji mobilnej Mój Carrefour, aktywowanie Kuponu premiowego i okazanie kasjerowi Karty Mobilnej podczas skanowania produktów, a także dokonanie płatności kartą lub bonem podarunkowym Sodexo na kwotę minimum 50 zł.

3. Wartość premii zależy od kwoty zapłaconej kartą lub bonem podarunkowym Sodexo za produkty objęte promocją zgodnie z tabelą poniżej:

 

Wartość zakupów

Wartość premii

50,00 zł - 99,99 zł

5 zł

100,00 zł - 149,99 zł

10 zł

150,00 zł - 199,99 zł

15 zł

200,00 zł - 249,99 zł

20 zł

250,00 zł - 299,99 zł

25 zł

300 zł i więcej

30 zł

 

4. Premia przyznawana jest w postaci e-Bonów generowanych w aplikacji Mój Carrefour, które można wykorzystać w hipermarketach lub supermarketach Carrefour przy kolejnych zakupach w terminie na nim określonym.

5. Promocja nie obejmuje paliwa, wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych, pojemników zapasowych i rekwizytów tytoniowych, produktów imitujących te wyroby, symboli związanych z używaniem tytoniu, wyrobów tytoniowych, papierosów elektronicznych lub pojemników zapasowych, doładowań telefonicznych i energetycznych, alkoholu i towarów, których nazwa, znak towarowy, kształt graficzny lub opakowanie wykorzystuje podobieństwo lub jest tożsame z oznaczeniem napoju alkoholowego (z wyjątkiem piwa), preparatów do początkowego żywienia niemowląt oraz produktów, dla których potwierdzeniem zakupu jest paragon niefiskalny, np.: płatność z tytułu “Moje Rachunki”, zakup ubezpieczeń, lotto, Eurojackpot, wypłaty gotówki w ramach usługi “Cashback”.

6. Kupon ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c.

7. Regulamin promocji dostępny jest w Punktach Obsługi Klienta supermarketów i hipermarketów Carrefour, w których promocja obowiązuje oraz na DlaCiebie.sodexo.pl.