Zaloguj
się do profilu Zamknij
Przypomnij hasło
Załóż
profil Zamknij
* Pole obowiązkowe

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, ul. Kłobucka 25 ("Sodexo"). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: IOD.Polska@sodexo.com, tel.: 22 535 11 11. Twoje dane będą przetwarzane w celu umożliwienia Ci korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl (podstawa przetwarzania danych to realizacja zawartej z Sodexo umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną) oraz w celach marketingowych Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo w postaci marketingu własnych produktów i usług). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi serwisowe z zakresu IT, przygotowujących i realizujących dla nas wysyłkę maili oraz realizujących zamówienia, dokonane w PromoSklepie. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez czas korzystania przez Ciebie z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl, a w przypadku przetwarzania danych na cele marketingowe do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec takiego przetwarzania. Po tym okresie będziemy przetwarzać Twoje dane wyłącznie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa, lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Masz prawo wnieść w dowolnym momencie, bezpłatnie sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych. Nie jesteś zobowiązany do podania danych osobowych, jednakże ich niepodanie uniemożliwi korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl oraz otrzymywanie informacji o oferowanych w serwisie produktach i usługach Sodexo oraz naszych partnerów biznesowych.

Wybierz dodatkowo swój produkt, a będziesz mógł korzystać z nieograniczonej liczby promocji!

Jeśli nie widzisz swojego produktu, wybierz “Inny produkt”

Aby korzystać z PromoSklepu wybierz z listy jeden z produktów Sodexo, jaki posiadasz. Tylko użytkownicy wymienionych produktów mogą korzystać z promocji w PromoSklepie.

Znalezione promocje

wróć
PHILIPS WN2019

40% zniżki na produkty z kategorii małe AGD

40%

Co możesz zyskać?

Z Kuponem Promocyjnym z Pakietu Promocji możesz zyskać teraz aż 40% zniżki na produkty Philips z kategorii małe AGD.

Każdy Kupon Promocyjny Philips zawiera indywidualny kod, dzięki któremu można skorzystać z promocji.

Warto pamiętać

1. Kod zawarty na Kuponie Promocyjny zezwala na rabat 20% do wykorzystania na stronie https://www.philips.pl/sklep/PL_SODEXOWN

2. Warunkiem uzyskania dodatkowego rabatu 20%, a co za tym idzie uzyskania maksymalnego rabatu łącznego 40%, jest rejestracja kodu zawartego w Kuponie Promocyjnym na stronie http://www.voucherzavoucher.pl

3. Po wyrażeniu zgód zawartych w rejestracji i weryfikacji autentyczności kodu zawartego w Kuponie Promocyjnym, na podany adres mailowy zostanie wysłany drugi kupon o wartości 20%.

4. Oba kody można ze sobą połączyć otrzymując 40% rabatu na jeden produkt w jednym zamówieniu.

5. Strona https://www.philips.pl/sklep/PL_SODEXOWN i voucher ważne są do 30.06.2019r.

6. Produkty przeznaczone są wyłącznie na użytek konsumencki, a nie do odsprzedaży. Faktury na firmę nie będą wystawiane.

7. Kupon Promocyjny nie podlega wymianie na gotówkę oraz nie łączy się z innymi rabatami i bonami dostępnymi w tym samym czasie.