Zaloguj
się do profilu Zamknij
Przypomnij hasło
Załóż
profil Zamknij
* Pole obowiązkowe

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, ul. Kłobucka 25 ("Sodexo"). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: IOD.Polska@sodexo.com, tel.: 22 535 11 11. Twoje dane będą przetwarzane w celu umożliwienia Ci korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl (podstawa przetwarzania danych to realizacja zawartej z Sodexo umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną) oraz w celach marketingowych Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo w postaci marketingu własnych produktów i usług). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi serwisowe z zakresu IT, przygotowujących i realizujących dla nas wysyłkę maili oraz realizujących zamówienia, dokonane w PromoSklepie. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez czas korzystania przez Ciebie z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl, a w przypadku przetwarzania danych na cele marketingowe do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec takiego przetwarzania. Po tym okresie będziemy przetwarzać Twoje dane wyłącznie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa, lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Masz prawo wnieść w dowolnym momencie, bezpłatnie sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych. Nie jesteś zobowiązany do podania danych osobowych, jednakże ich niepodanie uniemożliwi korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl oraz otrzymywanie informacji o oferowanych w serwisie produktach i usługach Sodexo oraz naszych partnerów biznesowych.

Wybierz dodatkowo swój produkt, a będziesz mógł korzystać z nieograniczonej liczby promocji!

Jeśli nie widzisz swojego produktu, wybierz “Inny produkt”

Aby korzystać z PromoSklepu wybierz z listy jeden z produktów Sodexo, jaki posiadasz. Tylko użytkownicy wymienionych produktów mogą korzystać z promocji w PromoSklepie.

Znalezione promocje

wróć
ABOUTYOU WN2019

15% zniżki na zakupy na www.aboutyou.pl

15%
wydrukuj eKupon Promocyjny

Co możesz zyskać?

Z kodem zniżkowym z eKuponu ze strony www.DlaCiebie.Sodexo.pl możesz skorzystać z 15% zniżki na zakupy na www.aboutyou.pl.

Do zniżki upoważnia jednorazowy kod, który znajduje się na Kuponie Promocyjnym ABOUTYOU w Pakiecie Promocji oraz na eKuponie pobranym ze strony!

Warto pamiętać

1. Warunkiem skorzystania z promocji jest wpisanie jednorazowego kodu podczas procesu zakupowego na stronie www.aboutyou.pl przed dokonaniem płatności.

2. Kupon nie jest przenośny i może być zrealizowany tylko w połączeniu z zamówieniem na ABOUT YOU. Kupon można użyć tylko jeden raz od daty ważności podanej na kuponie.

3. Jeżeli podczas zamowienia wpiszesz kod kuponu Twój rachunek zostanie automatycznie pomniejszony. W przypadku zwrotu całego zamówienia kupon przepada.

4. Podczas zamówienia można wykorzystać tylko jeden kupon.

5. Wypłacenie kuponu w gotówce nie jest możliwe

6. Kupon nie obejmuje kosmetyków i produktów pielęgnacyjnych oraz marek Polo Ralph Lauren, BOSS ORANGE, HUGO, BOSS, Tommy Hilfiger, Tommy Hilfiger Denim, Calvin Klein, Calvin Klein Jeans, Diesel, UGG, Drykorn, Opus, Max & Co., Samsoe&Samsoe, The Kooples, The Kooples Sport, TomTom, FitBit, Polar, Garmin, SpS, Modstroem, Peak Performance, Ray-Ban, Burberry,  Emoprio Armani, Oakley, Michael Kors, Polo Ralph Lauren, VOGUE Eyewear i Versace.

7. Kuponu nie można łączyć z innymi rabatami i kuponami.

8. Kupon nie obejmuje pracowników OTTO Group.

9. W przypadku zgubienia lub kradzieży kuponu nie jest możliwe wystawienie duplikatu przez ABOUT YOU. Zgłoszenie roszczeń do częściowego lub całkowitego wystawienia duplikatu nie jest możliwe.

10. Szczegóły realizacji Kuponu Rabatowego dostępne na stronie wwww.aboutyou.pl/zasady-realizacji-kuponu-rabatowego