Zaloguj
się do profilu Zamknij
Przypomnij hasło
Załóż
profil Zamknij
* Pole obowiązkowe

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, ul. Kłobucka 25 ("Sodexo"). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: IOD.Polska@sodexo.com, tel.: 22 535 11 11. Twoje dane będą przetwarzane w celu umożliwienia Ci korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl (podstawa przetwarzania danych to realizacja zawartej z Sodexo umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną) oraz w celach marketingowych Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo w postaci marketingu własnych produktów i usług). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi serwisowe z zakresu IT, przygotowujących i realizujących dla nas wysyłkę maili oraz realizujących zamówienia, dokonane w PromoSklepie. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez czas korzystania przez Ciebie z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl, a w przypadku przetwarzania danych na cele marketingowe do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec takiego przetwarzania. Po tym okresie będziemy przetwarzać Twoje dane wyłącznie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa, lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Masz prawo wnieść w dowolnym momencie, bezpłatnie sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych. Nie jesteś zobowiązany do podania danych osobowych, jednakże ich niepodanie uniemożliwi korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl oraz otrzymywanie informacji o oferowanych w serwisie produktach i usługach Sodexo oraz naszych partnerów biznesowych.

Wybierz dodatkowo swój produkt, a będziesz mógł korzystać z nieograniczonej liczby promocji!

Jeśli nie widzisz swojego produktu, wybierz “Inny produkt”

Aby korzystać z PromoSklepu wybierz z listy jeden z produktów Sodexo, jaki posiadasz. Tylko użytkownicy wymienionych produktów mogą korzystać z promocji w PromoSklepie.

Znalezione promocje

wróć
MEDIAMARKT -25 za każde wydane 250 zł

-25 zł za każde 250 zł

25 zł

Co możesz zyskać?

MEDIAMARKT - Ogólnopolska sieć marketów i sklep internetowy. RTV, AGD, Komputery, Foto - tysiące produktów z gwarancja najwyższej jakości!

Teraz możesz zyskać 25 zł za każde wydane 250 zł! Wystarczy wręczyć sprzedawcy przed dokonaniem zakupu Kupon Promocyjny z Pakietu Promocji, który otrzymałeś wraz z Kuponami Sodexo.

Warto pamiętać

1. Warunkiem skorzystania z promocji jest wręczenie sprzedawcy Kuponu Promocyjnego przed dokonaniem zakupu. Kupon Promocyjny znajduje się  w Pakiecie Promocji, który otrzymałeś od swojego pracodawcy razem z Kuponami Sodexo.

2. Promocją objęte są produkty z kategorii małe AGD.

3. Rabat otrzymuje się za każde wydane 250 zł. Rabat jest na karcie podarunkowej MediaMarkt do wykorzystania przy kolejnych zakupach.

4. Rabat obowiązuje przy płatności mnimalnej Kartą lub Kuponem Sodexo o wartości minimalnej 100 zł

5. Akcja obowiązuje we wszystkich sklepach stacjonarnych MediaMarkt.

6. Szczegółowe warunki promocji dostępne są na www.DlaCiebie.sodexo.pl oraz w sklepach MediaMarkt.

4.