Zaloguj
się do profilu Zamknij
Przypomnij hasło
Załóż
profil Zamknij
* Pole obowiązkowe

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, ul. Kłobucka 25 ("Sodexo"). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: IOD.Polska@sodexo.com, tel.: 22 535 11 11. Twoje dane będą przetwarzane w celu umożliwienia Ci korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl (podstawa przetwarzania danych to realizacja zawartej z Sodexo umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną) oraz w celach marketingowych Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo w postaci marketingu własnych produktów i usług). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi serwisowe z zakresu IT, przygotowujących i realizujących dla nas wysyłkę maili oraz realizujących zamówienia, dokonane w PromoSklepie. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez czas korzystania przez Ciebie z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl, a w przypadku przetwarzania danych na cele marketingowe do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec takiego przetwarzania. Po tym okresie będziemy przetwarzać Twoje dane wyłącznie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa, lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Masz prawo wnieść w dowolnym momencie, bezpłatnie sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych. Nie jesteś zobowiązany do podania danych osobowych, jednakże ich niepodanie uniemożliwi korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl oraz otrzymywanie informacji o oferowanych w serwisie produktach i usługach Sodexo oraz naszych partnerów biznesowych.

Wybierz dodatkowo swój produkt, a będziesz mógł korzystać z nieograniczonej liczby promocji!

Jeśli nie widzisz swojego produktu, wybierz “Inny produkt”

Aby korzystać z PromoSklepu wybierz z listy jeden z produktów Sodexo, jaki posiadasz. Tylko użytkownicy wymienionych produktów mogą korzystać z promocji w PromoSklepie.

Znalezione promocje

wróć
5-10-15 Dzien Dziecka 2019

Świętuj Dzień Dziecka z 5-10-15 i skorzystaj z rabatu aż 50%!

50%
Pobierz regulamin promocji wydrukuj eKupon Promocyjny

Co możesz zyskać?

50% rabatu na odzież i akcesoria marki 5.10.15 dostępne w sklepach stacjonarnych na terenie Polski!


Rabat obowiązuje od ceny pierwszej

Aby skorzystać z promocji należy pokazać sprzedawcy eKupon Promocyjny w aplikacji lub pobrany ze strony.

Warto pamiętać

Najważniejsze zasady promocji:

  1. eKupon Promocyjny jest ważny w dniach od 29.05.2019r. do 15.06.2019r.
  2. Warunkiem skorzystania z promocji jest okazanie sprzedawcy eKuponu Promocyjnego przed dokonaniem płatności za wybrane produkty.
  3. Oferta dotyczy kolekcji Wiosna-Lato 2019 odzieży i akcesoriów marki 5.10.15. dostępnej w sklepach stacjonarnych na terenie Polski.
  4. eKupon Promocyjny nie podlega wymianie na gotówkę i nie łączy się z innymi ofertami, promocjami/wyprzedażą.
  5. Przy jednorazowej płatności można wykorzystać tylko jeden eKupon Promocyjny i skorzystać ze zniżki 50%.