Zaloguj
się do profilu Zamknij

Nie masz jeszcze Profilu?

Przypomnij hasło
Sprawdź Saldo Karty Zamknij
kupony

Gdzie znajdę numer Karty?

Numer Karty to 16 cyfr umieszczonych
na awersie Twojej Karty.

kupony

Gdzie znajdę numer NIK?

Numer NIK to 6 cyfr umieszczone na liście
przewodnim dołą…czonym do Twojej Karty.

Nie zapamiętasz numeru NIK do karty? Masz kilka kart Sodexo? Utwółrz profil z łatwymi do zapamiętania danymi do logowania i za jednym razem sprawdź saldo, historię Twoich Kart Sodexo.

Załóż
profil Zamknij
* Pole obowiązkowe

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, ul. Kłobucka 25 ("Sodexo"). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: IOD.Polska@sodexo.com, tel.: 22 535 11 11. Twoje dane będą przetwarzane w celu umożliwienia Ci korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl (podstawa przetwarzania danych to realizacja zawartej z Sodexo umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną) oraz w celach marketingowych Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo w postaci marketingu własnych produktów i usług). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi serwisowe z zakresu IT, przygotowujących i realizujących dla nas wysyłkę maili oraz realizujących zamówienia, dokonane w PromoSklepie. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez czas korzystania przez Ciebie z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl, a w przypadku przetwarzania danych na cele marketingowe do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec takiego przetwarzania. Po tym okresie będziemy przetwarzać Twoje dane wyłącznie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa, lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Masz prawo wnieść w dowolnym momencie, bezpłatnie sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych. Nie jesteś zobowiązany do podania danych osobowych, jednakże ich niepodanie uniemożliwi korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl oraz otrzymywanie informacji o oferowanych w serwisie produktach i usługach Sodexo oraz naszych partnerów biznesowych.

Wybierz dodatkowo swój produkt, a będziesz mógł korzystać z nieograniczonej liczby promocji!

Jeśli nie widzisz swojego produktu, wybierz “Inny produkt”

Aby korzystać z PromoSklepu wybierz z listy jeden z produktów Sodexo, jaki posiadasz. Tylko użytkownicy wymienionych produktów mogą korzystać z promocji w PromoSklepie.

Zapisz się do newslettera Zamknij

A my załatwimy resztę: wyjątkowe rabaty,
atrakcyjne promocje, niepowtarzalne oferty.

Znalezione promocje

wróć
Auchan 20% Inextenso WN2019

-20% na jeden wybrany produkt marki Inextenso by Auchan

20%

Co możesz zyskać?

20% rabatu na jeden dowolny produkt marki Inextenso by Auchan – warunkiem skorzystania z promocji jest płatność Kuponami Podarunkowymi Sodexo lub Kartą Podarunkową Sodexo za zakupy na kwotę minimum 100 zł oraz wręczenie kasjerowi Kuponu Promocyjnego Auchan.

Kupon Promocyjny Auchan dostępny jest w pakiecie promocji, który otrzymałeś wraz z Kuponami Podarunkowymi od swojego pracodawcy.

Warto pamiętać

1. Warunkiem uzyskania 20% rabatu na wybrany produkt marki Inextenso by Auchan jest dokonanie płatności za zakupy w hipermarkecie Auchan Kuponami lub Kartą Sodexo na kwotę minimum 100 zł i okazanie niniejszego Kuponu Promocyjnego z Pakietu Promocji dołączonego do Kuponów Sodexo.
2. Jeden Kupon Promocyjny upoważnia do 20% rabatu udzielonego na jeden dowolny produkt marki Inextenso by Auchan dostępny w hipermarketach Auchan. Nie można łączyć rabatów co oznacza, że jeden dowolny produkt marki Inextenso by Auchan można zakupić korzystając maksymalnie z 20% rabatu.
3. Aby uzyskać rabat, należy okazać niniejszy Kupon Promocyjny w kasie przed dokonaniem płatności za zakupy, wskazując jeden dowolny produkt marki Inextenso by Auchan, do którego rabat ma być zastosowany.
4. Promocją objęte są produkty marki Inextenso by Auchan dostępne w hipermarketach Auchan.
5. Niniejszy Kupon Promocyjny należy zrealizować w terminie 08.04.2019 - 11.04.2019 r. Po tym terminie Kupon Promocyjny traci ważność.
6. Przy jednorazowym zakupie można wykorzystać tylko jeden Kupon Promocyjny.
7. Rabat przysługuje tylko w przypadku, gdy wartość koszyka zakupów jest większa od wartości realizowanych Kuponów Sodexo lub jest wyższa niż 100 zł w przypadku płatności Kartą Sodexo.
8. Lista hipermarketów Auchan oraz szczegółowy regulamin promocji dostępne są na stronie www.DlaCiebie.sodexo.pl