Zaloguj
się do profilu Zamknij

Nie masz jeszcze Profilu?

Przypomnij hasło
Sprawdź Saldo Karty Zamknij
lunchpass

Gdzie znajdę numer Karty?

Numer Karty to 16 cyfr umieszczonych
na awersie Twojej Karty.

lunchpass

Gdzie znajdę numer NIK?

Numer NIK to 6 cyfr umieszczone na liście
przewodnim dołą…czonym do Twojej Karty.

Nie zapamiętasz numeru NIK do karty? Masz kilka kart Sodexo? Utwółrz profil z łatwymi do zapamiętania danymi do logowania i za jednym razem sprawdź saldo, historię Twoich Kart Sodexo.

Załóż
profil Zamknij
* Pole obowiązkowe

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, ul. Kłobucka 25 ("Sodexo"). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: IOD.Polska@sodexo.com, tel.: 22 535 11 11. Twoje dane będą przetwarzane w celu umożliwienia Ci korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl (podstawa przetwarzania danych to realizacja zawartej z Sodexo umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną) oraz w celach marketingowych Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo w postaci marketingu własnych produktów i usług). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi serwisowe z zakresu IT, przygotowujących i realizujących dla nas wysyłkę maili oraz realizujących zamówienia, dokonane w PromoSklepie. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez czas korzystania przez Ciebie z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl, a w przypadku przetwarzania danych na cele marketingowe do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec takiego przetwarzania. Po tym okresie będziemy przetwarzać Twoje dane wyłącznie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa, lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Masz prawo wnieść w dowolnym momencie, bezpłatnie sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych. Nie jesteś zobowiązany do podania danych osobowych, jednakże ich niepodanie uniemożliwi korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl oraz otrzymywanie informacji o oferowanych w serwisie produktach i usługach Sodexo oraz naszych partnerów biznesowych.

Wybierz dodatkowo swój produkt, a będziesz mógł korzystać z nieograniczonej liczby promocji!

Jeśli nie widzisz swojego produktu, wybierz “Inny produkt”

Aby korzystać z PromoSklepu wybierz z listy jeden z produktów Sodexo, jaki posiadasz. Tylko użytkownicy wymienionych produktów mogą korzystać z promocji w PromoSklepie.

Zapisz się do newslettera Zamknij

A my załatwimy resztę: wyjątkowe rabaty,
atrakcyjne promocje, niepowtarzalne oferty.

Znalezione promocje

wróć
Salad Story

Zestaw lunchowy w promocyjnej cenie: 27 zł!

Co możesz zyskać?

Teraz w wybranych lokalach Salad Story czeka na Ciebie zdrowy i zielony zestaw lunchowy, w którym znajdziesz aż 3 dania z klasycznego menu Salad Story!

Z oferty możesz skorzystać od poniedziałku do piątku, w godzinach 12-16.

Lista lokali, w których czeka na Ciebie  promocyjna oferta znajduje się poniżej:

Warszawa: Blue City, Galeria Mokotów, Krucza, Nowy Świat, Piękna, Plac Unii, Polna, Promenada, Prosta, Reduta, Sadyba, Wola Park, Złote Tarasy.
Wrocław: Renoma, Magnolia.
Poznań: Stary Browar, Avenida, Poznań Plaza.
Gdynia: Riviera.
Gdańsk: Forum, Galeria Bałtycka.
Radom: Galeria Słoneczna.
Lublin: Plaza.

Salad Story to sieć restauracji szybkiej obsługi, która oferuje duże porcje, pysznych, zdrowych sałat z dodatkiem świeżych warzyw, soczystych mięs i aromatycznych serów. Serwujemy ręcznie kręcone dressingi, które smakiem zaskoczą każdego. W naszym menu znajdują się również świeżo wyciskane soki, ciepłe zupy-kremy, smaczne tarty oraz kanapki w chrupiącej tortilli i wszystko to na bazie naturalnych składników, bez konserwantów, bez zagęstników czy polepszaczy smaku. 

Promocja obowiązuje w wybranych lokalach.

 

Warto pamiętać

Promocja nie przysługuje po zamknięciu transakcji, dlatego poinformuj kelnera o płatności Kartą Lunch Pass przed złożeniem zamówienia.