Zaloguj
się do profilu Zamknij

Nie masz jeszcze Profilu?

Przypomnij hasło
Sprawdź Saldo Karty Zamknij
lunchpass

Gdzie znajdę numer Karty?

Numer Karty to 16 cyfr umieszczonych
na awersie Twojej Karty.

lunchpass

Gdzie znajdę numer NIK?

Numer NIK to 6 cyfr umieszczone na liście
przewodnim dołą…czonym do Twojej Karty.

Nie zapamiętasz numeru NIK do karty? Masz kilka kart Sodexo? Utwółrz profil z łatwymi do zapamiętania danymi do logowania i za jednym razem sprawdź saldo, historię Twoich Kart Sodexo.

Załóż
profil Zamknij
* Pole obowiązkowe

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, ul. Kłobucka 25 ("Sodexo"). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: IOD.Polska@sodexo.com, tel.: 22 535 11 11. Twoje dane będą przetwarzane w celu umożliwienia Ci korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl (podstawa przetwarzania danych to realizacja zawartej z Sodexo umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną) oraz w celach marketingowych Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo w postaci marketingu własnych produktów i usług). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi serwisowe z zakresu IT, przygotowujących i realizujących dla nas wysyłkę maili oraz realizujących zamówienia, dokonane w PromoSklepie. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez czas korzystania przez Ciebie z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl, a w przypadku przetwarzania danych na cele marketingowe do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec takiego przetwarzania. Po tym okresie będziemy przetwarzać Twoje dane wyłącznie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa, lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Masz prawo wnieść w dowolnym momencie, bezpłatnie sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych. Nie jesteś zobowiązany do podania danych osobowych, jednakże ich niepodanie uniemożliwi korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl oraz otrzymywanie informacji o oferowanych w serwisie produktach i usługach Sodexo oraz naszych partnerów biznesowych.

Wybierz dodatkowo swój produkt, a będziesz mógł korzystać z nieograniczonej liczby promocji!

Jeśli nie widzisz swojego produktu, wybierz “Inny produkt”

Aby korzystać z PromoSklepu wybierz z listy jeden z produktów Sodexo, jaki posiadasz. Tylko użytkownicy wymienionych produktów mogą korzystać z promocji w PromoSklepie.

Zapisz się do newslettera Zamknij

A my załatwimy resztę: wyjątkowe rabaty,
atrakcyjne promocje, niepowtarzalne oferty.

Znalezione promocje

wróć
SPHINX do 30 zł zniżki

30 zł zniżki za zamówienie w restauracji Sphinx za min. 90 zł

Pobierz regulamin promocji wydrukuj eKupon Promocyjny pobierz kod promocji

aby pobrać kod promocyjny wpisz poniżej numer karty sodexo i kliknij "Pobierz".

Kod promocyjny

Aby pobrać kod promocyjny wpisz poniżej numer karty sodexo i kliknij "Pobierz".

Generowanie kodu
promocyjnego

Dla karty Sodexo nr
dnia r. o godz.
został już wygenerowany Kod Promocyjny:

kod promocyjny dla karty sodexo nr. to:

UWAGA!
Kod generowany jest jednorazowo i jest przypisany do Twojego numeru Karty Sodexo, dlatego dla Twojej wygody możesz wysłać go na swój adres e-mail

Jeśli chcesz skorzystać z promocji w tym momencie SKOPIUJ KOD DO SCHOWKA i przejdź na stronę Partnera:

Co możesz zyskać?

Tylko teraz z kodem jednorazowym z eKuponu pobranego ze strony www.Dlaciebie.Sodexo.pl oraz z aplikacją Aperitif możesz zaoszczędzić nawet 30 zł przy zamówieniu dowolnego dania w sieci restauacji Sphinx w całej Polsce.

Warto pamiętać

1. Warunkiem skorzystania z promocji jest zainstalowanie aplikacji Aperitif i zarejestrowanie się w niej  oraz wpisanie kodu pobranego w eKuponie ze strony www.DlaCiebie.Sodexo.pl w procesie rejestracji w aplikacji.

2. Kod jest jednorazowy i uprawnia do zniżki:

- 10 zł przy zamówieniu za min. 30 zł

- 20 zł przy zamówieniu za min. 60 zł

- 30 zł przy zamówieniu za min. 90 zł

3. Zniżki nie łączą się z innymi ofertami promocyjnymi obowiązującymi w tym samym czasie w sieci restauracji Sphinx.

4. Zniżka obowiązuje wyłącznie przy płatności Kartą Lunch Pass Sodexo.