Zaloguj
się do profilu Zamknij

Nie masz jeszcze Profilu?

Przypomnij hasło
Sprawdź Saldo Karty Zamknij
default

Gdzie znajdę numer Karty?

Numer Karty to 16 cyfr umieszczonych
na awersie Twojej Karty.

default

Gdzie znajdę numer NIK?

Numer NIK to 6 cyfr umieszczone na liście
przewodnim dołą…czonym do Twojej Karty.

Nie zapamiętasz numeru NIK do karty? Masz kilka kart Sodexo? Utwółrz profil z łatwymi do zapamiętania danymi do logowania i za jednym razem sprawdź saldo, historię Twoich Kart Sodexo.

Załóż
profil Zamknij
* Pole obowiązkowe

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, ul. Kłobucka 25 ("Sodexo"). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: IOD.Polska@sodexo.com, tel.: 22 535 11 11. Twoje dane będą przetwarzane w celu umożliwienia Ci korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl (podstawa przetwarzania danych to realizacja zawartej z Sodexo umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną) oraz w celach marketingowych Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo w postaci marketingu własnych produktów i usług). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi serwisowe z zakresu IT, przygotowujących i realizujących dla nas wysyłkę maili oraz realizujących zamówienia, dokonane w PromoSklepie. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez czas korzystania przez Ciebie z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl, a w przypadku przetwarzania danych na cele marketingowe do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec takiego przetwarzania. Po tym okresie będziemy przetwarzać Twoje dane wyłącznie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa, lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Masz prawo wnieść w dowolnym momencie, bezpłatnie sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych. Nie jesteś zobowiązany do podania danych osobowych, jednakże ich niepodanie uniemożliwi korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl oraz otrzymywanie informacji o oferowanych w serwisie produktach i usługach Sodexo oraz naszych partnerów biznesowych.

Wybierz dodatkowo swój produkt, a będziesz mógł korzystać z nieograniczonej liczby promocji!

Jeśli nie widzisz swojego produktu, wybierz “Inny produkt”

Aby korzystać z PromoSklepu wybierz z listy jeden z produktów Sodexo, jaki posiadasz. Tylko użytkownicy wymienionych produktów mogą korzystać z promocji w PromoSklepie.

Zapisz się do newslettera Zamknij

A my załatwimy resztę: wyjątkowe rabaty,
atrakcyjne promocje, niepowtarzalne oferty.

Pomoc

Czym jest Sodexo dla Ciebie?

To serwis stworzony z myślą o użytkownikach Kart Podarunkowych i Premiowych, Kart Lunch Pass i Flexi Pass, a także wszystkich Kuponów Sodexo.

Dzięki wygodnej wyszukiwarce, dowiesz się, jakie promocje dla Ciebie przygotowaliśmy i gdzie akceptowana jest Twója Karta Flexi Pass. Sprawdzisz saldo swojej Karty, doładujesz ją i prześledzisz historię transakcji. Jeśli jesteś posiadaczem Karty Flexi Pass, kupisz tu również e-vouchery do wyznaczonych punktów w sieci Partnerskiej.

Dodatkowe promocje dostępne tylko online!

Na stronie czekają też na Ciebie specjalne promocje, dostępne tylko online. Zrealizujesz je za pomocą voucherów, które można pobrać ze strony.

Poznaj nas bliżej

W serwisie znajdziesz informacje o naszych produktach i towarzyszących im korzyściach. Poznasz między innymi nową Kartę Flexi Pass, która łączy w sobie zalety karty sportowej i kulturalnej, dając użytkownikom niepowtarzalną swobodę wyboru.

Odwiedzaj Sodexo Dla Ciebie regularnie i ciesz się promocjami każdego dnia!

Zapoznaj się z regulaminem serwisu www.DlaCiebie.sodexo.pl

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj
się z nami!

Centrum Informacji

Tel.: +48 (22) 535 11 11

Fax: +48 (22) 535 10 01

info.svc.pl@sodexo.com

przejdź do działu kontakt