Zaloguj
się do profilu Zamknij
Przypomnij hasło
Załóż
profil Zamknij
* Pole obowiązkowe

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, ul. Kłobucka 25 ("Sodexo"). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: IOD.Polska@sodexo.com, tel.: 22 535 11 11. Twoje dane będą przetwarzane w celu umożliwienia Ci korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl (podstawa przetwarzania danych to realizacja zawartej z Sodexo umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną) oraz w celach marketingowych Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo w postaci marketingu własnych produktów i usług). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi serwisowe z zakresu IT, przygotowujących i realizujących dla nas wysyłkę maili oraz realizujących zamówienia, dokonane w PromoSklepie. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez czas korzystania przez Ciebie z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl, a w przypadku przetwarzania danych na cele marketingowe do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec takiego przetwarzania. Po tym okresie będziemy przetwarzać Twoje dane wyłącznie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa, lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Masz prawo wnieść w dowolnym momencie, bezpłatnie sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych. Nie jesteś zobowiązany do podania danych osobowych, jednakże ich niepodanie uniemożliwi korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl oraz otrzymywanie informacji o oferowanych w serwisie produktach i usługach Sodexo oraz naszych partnerów biznesowych.

Wybierz dodatkowo swój produkt, a będziesz mógł korzystać z nieograniczonej liczby promocji!

Jeśli nie widzisz swojego produktu, wybierz “Inny produkt”

Aby korzystać z PromoSklepu wybierz z listy jeden z produktów Sodexo, jaki posiadasz. Tylko użytkownicy wymienionych produktów mogą korzystać z promocji w PromoSklepie.

Znalezione promocje

wróć
HOJOCLEAN.PL

Wysprzątaj dom lub biuro 20% taniej!

20%

Co możesz zyskać?

Szukasz profesjonalnej usług sprzątania biura lub mieszkania.
Na
www.hojoclean.pl dostaniesz: 

20% rabatu na pierwsze sprzątanie mieszkania
20% rabatu na dwa miesiące sprzątania biura do 200m2

Serwis www.hojoclean.pl to ogólnopolska sieci firm sprzątających dla klientów indywidualnych i firm, w której łatwo znajdziesz interesujące Cię usługi sprzątania. Hojoclean.pl to także platforma, dzięki której zamówisz także środki czystości i materiały higieniczne znanych producentów.

Warto pamiętać

 

Skorzystaj z promocji w 3 krokach

KROK 1 

Wejdź na stronę https://www.hojoclean.pl/wyszukiwarka-uslug

KROK 2

Wybierz usługę sprzątania biura lub mieszkania

KROK 3

Jeżeli wybrałeś/aś usługę dla mieszkania w polu na "kod rabatowy", wpisz kod promocyjny: 20HSX (rabat naliczy się automatycznie) i zamów sprzątanie.

Jeżeli wybrałeś/aś usługę dla biura w polu „uwagi do zamówienia”, wpisz kod rabatowy: 20HSX i wyślij zgłoszenie.

 

Promocja nie łączy się z rabatami i upustami dostępnymi w tym samym czasie na www.hojoclean.pl

www.hojoclean.pl