Zaloguj
się do profilu Zamknij
Przypomnij hasło
Załóż
profil Zamknij
* Pole obowiązkowe

Administratorem Twoich danych osobowych jest Sodexo Benefits and Rewards Services Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie, ul. Kłobucka 25 ("Sodexo"). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: IOD.Polska@sodexo.com, tel.: 22 535 11 11. Twoje dane będą przetwarzane w celu umożliwienia Ci korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl (podstawa przetwarzania danych to realizacja zawartej z Sodexo umowy o świadczenie usług drogą elektroniczną) oraz w celach marketingowych Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo (podstawa przetwarzania danych to realizacja prawnie uzasadnionych interesów Sodexo i partnerów biznesowych Sodexo w postaci marketingu własnych produktów i usług). Twoje dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na naszą rzecz usługi serwisowe z zakresu IT, przygotowujących i realizujących dla nas wysyłkę maili oraz realizujących zamówienia, dokonane w PromoSklepie. Dane osobowe będziemy przetwarzać przez czas korzystania przez Ciebie z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl, a w przypadku przetwarzania danych na cele marketingowe do czasu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu wobec takiego przetwarzania. Po tym okresie będziemy przetwarzać Twoje dane wyłącznie dla celów i przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa, lub dla zabezpieczenia ewentualnych roszczeń. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Masz prawo wnieść w dowolnym momencie, bezpłatnie sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych w celach marketingowych. Nie jesteś zobowiązany do podania danych osobowych, jednakże ich niepodanie uniemożliwi korzystania z serwisu www.DlaCiebie.Sodexo.pl oraz otrzymywanie informacji o oferowanych w serwisie produktach i usługach Sodexo oraz naszych partnerów biznesowych.

Wybierz dodatkowo swój produkt, a będziesz mógł korzystać z nieograniczonej liczby promocji!

Jeśli nie widzisz swojego produktu, wybierz “Inny produkt”

Aby korzystać z PromoSklepu wybierz z listy jeden z produktów Sodexo, jaki posiadasz. Tylko użytkownicy wymienionych produktów mogą korzystać z promocji w PromoSklepie.

Znalezione promocje

wróć
Alior do 300 zł zwrotu rocznie WN19

do 300 zł zwrotu rocznie za transakcje Apple Pay i Google Pay kartą kredytową OK!

300 zł zwrotu

Co możesz zyskać?

do 300 zł zwrotu rocznie za transakcje Apple Pay i Google Pay kartą kredytową OK!

(1% wartości transakcji, nie więcej niż 75 zł kwartalnie), RRSO 13,58%

Warto pamiętać

1. Złoż wniosek o karte kredytową OK! w oddziale Alior Banku. Po pozytywnej weryfikacji Twojego wniosku przez bank podpisz umowę.

2. Płać kartą kredytową OK! bezgotówkowo za pomocą Apple Pay lub Google Pay. Łączna miesięczna wartość płatności powinna wynosić minimum 100 zł (do łącznej kwoty nie wlicza się transakcji zwróconych i anulowanych).

3. Alior Bank co miesiąc zwróci Ci na rachunek karty kredytowej 1% wartości tych transakcji, nie więcej niż 75 zł kwartalnie (max. 300 zł rocznie). Zwrotem nie są objęte przelewy z karty.

Decyzja o wydaniu karty kredytowej i wysokość limitu zależą od zdolności kredytowej klienta. Pełna informacja o karcie, w tym opłatach i prowizjach oraz regulamin promocji "Nawet 600 zł za płatności Apple Pay lub Google Pay" jest dostępna na www.aliorbank.pl i w placówkach Alior Banku. W promocji mogą wziąć udział tylko ci klienci indywidualni, którzy na dzień 14.10.2018r. nie posiadali żadnego rachunku karty kredytowej w Alior Banku. RRSO - Rzeczywista Roczna Stopa  Oprocentowania.

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 14 lipca 2017r. w sprawie wykazu usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym użyte w niniejszym materiale określenie oznacza: karta kredytowa - karta płatnicza kredytowa, transakcja - transakcja płatnicza.