Zaloguj
się do profilu Zamknij
Przypomnij hasło

Znalezione promocje

wróć
MULTIKINO

Z Kartą Flexi Pass otrzymasz bilet w formie eVouchera do Multikina już od 18,90 zł!

Co możesz zyskać?

Skorzystaj z promocji i kup bilet w formie eVouchera do MULTIKINA już od 18,90 zł!
We wszystkie dni tygodnia!

Promocja obowiązuje jedynie przy zakupie eVouchera na stronie www.dlaCiebie.sodexo.pl. Przy płatności Kartą Flexi Pass w terminalu płatniczym w kasie kina, promocja nie obowiązuję.

Multikino jest pierwszym operatorem, który w 1998 roku uruchomił w Polsce kino wieloekranowe (multipleks). Od tego czasu Multikino wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin. Grupa prowadzi działalność w segmencie kinowym i dystrybucji filmów. Multikino jest operatorem 31 kin w 25 miastach Polski z łączną liczbą 253 ekranów i 53 716 miejscami.

Multikino to więcej niż kino! To największe premiery filmowe oraz koncerty, maratony, transmisje sportowe, Opery HD, Kino na obcasach, Multibabykino i wiele więcej. Multikino to także oryginalna sieć kawiarni Cavablanca Cinema Cafe. Od lat Multikino jest partnerem najważniejszych festiwali filmowych w Polsce w tym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, Camerimage i Warszawskiego Festiwalu Filmowego.

Multikino jest w gronie światowych liderów kinowej cyfryzacji, dzięki wyposażeniu sal kinowych w projektory firmy BARCO i systemy do projekcji trójwymiarowej Dolby 3D. Sieć z powodzeniem prezentuje w technologii 3D: filmy, koncerty, wydarzenia sportowe, opery oraz balet. Multikino jest liderem cyfryzacji w Europie, czyli technologicznego i jakościowego przełomu w branży kinowej.

Warto pamiętać

Jak skorzystać z promocji z Kartą Flexi Pass ?

  1. Wyszukaj interesujące Cię Multikino w Twojej okolicy
  2. Kup eVoucher Kartą Flexi Pass (do zakupów eVoucherów potrzebujesz PROFIL na stronie www.dlaCiebie.sodexo.pl z podłączona Kartą Flexi Pass. Jak to zrobić znajdziesz Tutaj)
  3. Twój eVoucher bedzie dostępny na stronie www.dlaCiebie.sodexo.pl w sekcji Moje eVouchery, jeśli podałeś numer telefonu otrzymasz go również SMS'em
  4. Kod alfanumeryczny z eVouchera przedstaw obsłudze kina i wymień na bilet

UWAGA:

Promocja obowiązuje jedynie przy zakupie eVouchera na stronie www.dlaCiebie.sodexo.pl. Przy płatności Kartą Flexi Pass w terminalu płatniczym w kasie kina, promocja nie obowiązuję.

Punkty promocyjne nie zostały odnalezione.